رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، مردان هوشیار - جان گری

۴,۰۰۰ تومان

خرید

مردان هوشیار - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:14:15 90.3 - 5 از 1 رای 2096

توضیحات

مردان هوشیار - جان گری

 

شناخت ویژگی های مردانه برای بهبود روابط

 

هر مرد موفقی در جهان عاشق کارش می باشد و حس ماموریت و هدف نسبت به کارش دارد به همین علت هم قلبش آرام است. و هر مردی که این حس عمیق را دارد مطمئنا  با همسرش  رابطه عاشقانه ای دارد که به او اجازه می دهد  یک حس عمیق را در زندگیش تجربه کند.

 

تو رابطه با همسرتان اگر از مهر ورزیدن دست بکشید و ارتباطتان را با او قطع کنید و یا جلوی احساسات عاشقانه تان را بگیرید, مطمئنا کارتان را از دست می دهید  و یا در کارتان ضعیف و ضعیفتر می شوید.

 

مرد هوشیار یعنی مرد قابل اعتماد , مرد با اعتماد به نفس , یعنی مردی که هدف دارد و از دلیل وجودش در این دنیا آگاه است، همچنین از احساسات و افکار دیگران هم آگاه می باشد. پس پایه و اساس مرد بودن اینکه چطور تکلیفت را در زندگی معلوم می کنید و چطور توی زندگی احساس هدفدار بودن می کنید. 

 

از شما دعوت می کنم از  ویژگی های جدید مردانه که بستر موفقیت بیشتر و شادکامی تان را فراهم میکند لذت ببرید همچنین نحوه عشق ورزیدن در خونه, محل کار,  به زندگی , به بچه ها و به همسرتان. تمام اینها نتایج یک قلب آرام می باشد و شما می توانید با دانستن این مطالب به این مهارت دست پیدا کنید. 

 

978-622-6558-89-1   شماره شابک

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

ویدئوی چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند - جان گری

               

 

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام