رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، در جستجوی حکمت پروردگار - نیک ویجیک

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

در جستجوی حکمت پروردگار - نیک ویجیک

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
نیک ویجیک (نیک ووییچیچ) - (Nick Vujicic) شادن پژواک 00:29:29 102 - 5 از 1 رای 2385

توضیحات

در جستجوی حکمت پروردگار - نیک ویجیک

 

 شما برای یک هدف بالاتر اینجا هستید

 

وقتی ما به زندگی هایمان نگاه می کنیم نیاز به داشتن امید را واقعا احساس می کنیم باید به ارزش واقعی خودتان پی ببرید. شما ارزشمندین ، شما و من برای یک هدف عالیتر در این دنیا هستیم .همین موضوع باعث تحول در زندگی من شد. چه پولدار باشید و  چه فقیر و چه سالم و یا مریض، اگر خودتان  را بشناسید آنموقع می توانید خدا را درک کنید.

 

خداوند عاشق شما است و یک  برنامه فوق العاده  برای شما دارد.خداوند همیشه کنار شماست ، اگر شما خدا را صدا بزنید حتما از  شما  محافظت می کند، به شما   پاداش می دهد و آرامش می بخشد.

 

پروردگار شفا دهنده است و عاشق شما است. خداوند به شما  عشق بی قید و شرط  دارد و وقتی ندایش را می شنوید قلبتان را صاف و بی آلایش کنید و اجازه بدهید خداوند وارد قلبتان شود.

 

وقتی معجزه ای برای شما اتفاق نمی افتد، می توانید خودتان معجزه ی زندگی دیگران بشوید.

 

978-622-6571-21-0  شماره شابک

 

ویدئوی معرفی نیک وُیجیک - زندگی بدون دست و پا

ویدئوی هدف زندگی - نیک ویجیک

کتاب صوتی فتح قله های موفقیت (بدون دست و پا) - نیک ویجیک

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

     

 

نویسنده :

نیک ویجیک (نیک ووییچیچ) - (Nick Vujicic)

نیک ویجیک (نیک ووییچیچ) - (Nick Vujicic)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


نیک ویجیک (نیک ووییچیچ)

 

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic) متولد چهارم دسامبر ۱۹۸۲ در ملبورن استرالیا است و به علت ابتلا به سندرم تترا-آمیلیا هنگام تولد از نعمت دست و پا محروم بوده است.

 

هر چند در کودکی دچار افسردگی شده بود، اما کم‌کم و با کمک مادرش آموخت که از زائدهٔ کوچکی که به جای پا در بدن او وجود داشت، استفاده کند و قابلیت‌های خود را افزایش دهد، او در دبیرستان رهبری گروهٔ را بر عهده گرفت که برای یک خیریه اعانه جمع‌آوری می‌کردند و از آن به بعد به کارهای عام‌المنفعه رو آورد.

 

نیک ویجیک در سن ۲۱ سالگی از دانشگاه گریفیت با دو مدرک لیسانس در رشته‌های حسابداری و برنامه‌ریزی مالی فارغ‌التحصیل گردید. نیک سخنران انگیزشی و مدیر سازمان غیرانتفاعی "زندگی بی حد و مرز" است. از دیگر مهارت های او شنا، موج‌سواری، و گلف است.

 

او در کتاب خود زندگی بی حد و مرز میگوید: من بدون دست و پا به دنیا آمدم اما هرگز در حصار شرایط خود نماندم. من به سراسر دنیا سفر میکنم و به میلیون ها نفر الهام میبخشم تا با ایمان، امید، عشق و شجاعت خویش بر ناملایمات زندگی چیره شوند و به آرزوهای خود برسند.

 

او هم اکنون یکی از تأثیر گذارترین سخنرانان موفقیت در دنیا محسوب می‌شود و مؤسسه زندگی بدون دست و پا را که در زمینه موفقیت فعالیت دارد اداره می‌کند.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای نیک ویجیک را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  نیک ویجیک را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام