رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، باهوشتر، سریعتر، بهتر - چارلز داهیگ

۸,۰۰۰ تومان

خرید

باهوشتر، سریعتر، بهتر - چارلز داهیگ

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
چارلز داهیگ (charles duhigg) شادن پژواک 00:23:52 149 - 5 از 2 رای 3951

توضیحات

باهوشتر، سریعتر، بهتر - چارلز داهیگ

 

چرا بعضی ها موفق تر و پربارتر و شادتر از بقیه هستند؟

 

لزوما اینطوری نیست که موفق ترین افراد سختکوش تر هستند، افراد موفق متفاوت فکر کنند آنها می دانند که مغز ما در یک زمان متفاوت تکامل پیدا کرده است و ما خیلی راحت ممکن است توانایی تمرکز کردن را از دست بدهیم.

 

افراد موفق  عادتهایی را ایجاد می کنند تا عمیق تر فکر کنند. با عمیق فکر کردن می توانید خودتان را در معرض همه جور اطلاعاتی قرار بدهید و یاد بگیرید چطور اطلاعات مهم را جدا کنید و چیزهای مهم را جذب کنید.

 

موقعیت شناسی راهی است برای آموزش تفکر تا در مواقع بحران بهترین واکنش را داشته باشید و  اصولا موقعیت شناسی به معنی عملِ ساختن نقشه های ذهنی می باشد.

 

افراد موفق فقط به اندازه ی نیم درجه با جزئیات بیشتر نسبت به سایرین تصویرسازی می کنند و می دانند تمرکز از راه تعریف کردن داستان برای خودمان به وجود می آید.

 

978-622-6571-26-5   شماره شابک

 

ویدئوی قدرت عادت ها

ویدئوی ساختار عادات

کتاب صوتی قدرت عادات

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

     

 

نویسنده :

چارلز داهیگ (charles duhigg)

چارلز داهیگ (charles duhigg)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


چارلز داهیگ (charles duhigg)

 

چارلز دوهیگ متولد سال ۱۹۷۴ایالات متحده آمریکا، برنده جایزه پولیتزر نیویورک تایمز برای نوشته‌هایش در زمینه‌های کسب و کار است. او قبل از پیوستن به نیویورک تایمز برای روزنامه لس آنجلس تایمز می‌نوشت. او که اکنون در شهر نیویورک ساکن است، فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های یل (رشته تاریخ) و مدرسه کسب و کار هاروارد در رشته MBA است.

 

کتاب علمی داهیگ در زمینه شکل گیری عادت‌ها تحت عنوان «قدرت عادت؛ چرایی کارهایی که ما انجام می‌دهیم، در زندگی و کسب و کار»، در ۲۸ فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد. روزنامه نیویورک تایمز خلاصه‌ای از آن را تحت عنوان «چگونه شرکت‌ها به رازهای شما پی می‌برند» منتشر کرد. کتاب قدرت عادت حدود ۶ هفته در لیست پر فروش ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت. در ایران این کتاب توسط نشر نوین ترجمه و منتشر شده است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های صوتی، الکترونیک و ویدئوهای چارلز داهیگ را ترجمه و به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  چارلز داهیگ را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام