رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند - جان گری

۳,۰۰۰ تومان

خرید

چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند - جان گری

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
جان گری (John Gray) شادن پژواک 00:11:50 67 - 4.25 از 3 رای 4182

توضیحات

چگونه با مردان صحبت کنیم تا گوش دهند

 

جان گری 

نویسنده کتاب پرفروش مردان مریخی زنان ونوسی

 نحوه اشتراک احساسات برای جلب توجه مردان

 

وقتی خانم ها بیشتر به سمت ویژگی های مردانه شان  تمایل پیدا می کنند، احساس غرق شدن، بی میلی و  خستگی خواهند کرد در نتیجه استرس می گیرند و افسرده می شوند. و بیشترین چیزی که باعث استرس در مردان می شود وقتی است که ویژگی های مردانه شان را سرکوب می کنند.

 

وقتی خانم ها احساساتشان را بروز می دهند و به اشتراک می گذارند، مرد با یک درک بالا، توجه، احترام و دلسوزی به سمتشان میاد و استرسشان را پایین می آورد و اجازه می دهند عشق را درک کنند.

غر زدن بخشی از زندگی است و خانم ها زیاد غر می زنند. ولی اگر به یک مرد در مورد خودش غر بزنید، نمی تواند بشنود. هیچ مردی نمی شنود. انسان نمی تواند بدون استرس به انتقاد کردن یک نفر از خودش گوش کند.

 

شما به عنوان یک زن باید درد و دل کنید ،گله و شکایت کنید ،احساسات منفی در مورد زندگی و نه همسرتان ، را باهاش درمیان بذارید. پس شکایت کردن از همسرتان را بیخیال بشوید و به جای ان در مورد چیزهای دیگر شکایت کنید. اینجوری همسرتان بیشتر به شما  گوش می دهد و درکتان می کند. احساس صمیمیت می کند و فکر می کند  داره به شما هدیه ای میدهد.

 

 

978-622-6558-86-0   شماره شابک

 

کتاب صوتی مردان مریخی زنان ونوسی - جان گری

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

     

نویسنده :

جان گری (John Gray)

جان گری (John Gray)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دکتر جان گری (John Gray)

 

جان گری (متولد 28 دسامبر 1951 متولد 28 دسامبر 1951 هوستون، تگزاس، ایالات متحده) یک مشاور، استاد و مشاور نویسنده است. در سال 1969، او قبل از شروع فعالیت خود به عنوان نویسنده و مشاور روابط شخصی، او به عنوان یک فروشنده بلند مدت تبدیل شد و تمام کتاب های بعدی و فعالیت های حرفه ای خود را تشکیل داد. کتاب های او میلیون ها نسخه را فروخته است..

 

حرفه

کتاب مردان مریخی زنان ونوسی نوشته دکتر جان گری است که در مورد روابط زناشویی و شناخت جنس مخالف هست. در این کتاب نویسنده اعتقاد دارد که زنان و مردان به رغم وجود تفاوت‌ها می‌توانند شیوه‌هایی را بیاموزند تا به رابطهٔ عاشقانه و صمیمی دست یابند وی به همین منظور، شیوه‌ها و راه‌کارهای جدیدی را برای کم کردن تنش‌ها در روابط زناشویی و به وجود آوردن عشق و علاقه بیان می‌کند...

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای جان گری را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین جان گری را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام