رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، ساختار عادات - چارلز داهیگ

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

ساختار عادات - چارلز داهیگ

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
چارلز داهیگ (charles duhigg) شادن پژواک 00:58:29 201 - 3 از 1 رای 3693

توضیحات

ساختار عادات - چارلز داهیگ

 

 چرایی و چگونگی رفتار ما در زندگی و کسب و کار 

 

بعنوان یک شرکت یا شخص، شما عادت های محوری زیادی دارید و خود شما مسئول تغییر عادات هایتان هستید و بهترین روش برای شناسایی این عادت های محوری، اینه که باید بپرسید کدام تغییر از همه ترسناک تر می باشد.

اگر شما بتوانید انگیزه‌ها و پاداش های عادت هایتان را شناسایی کنید در نتیجه می توانید یک پاداش جایگزین ارائه کنید و رفتارها و عادت هایتان را تغییر دهید. 

از نظر روانشناسی عادت ها در بخش مربوط به احساسات مغز پردازش می شوند و مهمترین عادت های ما، اآنهایی هستند که پاداش و لذت عاطفی دارند. 

بزرگترین موتور محرک این است که به مردم آموزش بدهیم چگونه عادتهایشان را تغییر بدهند و  همینطور چگونه عادت های یک شرکت تغییر پیدا می کند؛ اگر شرکت ها بتوانند فکر کردن به عادت ها را به کارکنانشان بیاموزند، فرصتی شگفت انگیز برای تغییر زندگی مردم بوجود می آید و شاید بتوان دنیا را هم به جای خیلی بهتری تبدیل کرد.

 

978-622-6571-24-1  شماره شابک

 

 ویدئوی قدرت عادت ها

کتاب صوتی قدرت عادات

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

     

 

نویسنده :

چارلز داهیگ (charles duhigg)

چارلز داهیگ (charles duhigg)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


چارلز داهیگ (charles duhigg)

 

چارلز دوهیگ متولد سال ۱۹۷۴ایالات متحده آمریکا، برنده جایزه پولیتزر نیویورک تایمز برای نوشته‌هایش در زمینه‌های کسب و کار است. او قبل از پیوستن به نیویورک تایمز برای روزنامه لس آنجلس تایمز می‌نوشت. او که اکنون در شهر نیویورک ساکن است، فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های یل (رشته تاریخ) و مدرسه کسب و کار هاروارد در رشته MBA است.

 

کتاب علمی داهیگ در زمینه شکل گیری عادت‌ها تحت عنوان «قدرت عادت؛ چرایی کارهایی که ما انجام می‌دهیم، در زندگی و کسب و کار»، در ۲۸ فوریه ۲۰۱۲ منتشر شد. روزنامه نیویورک تایمز خلاصه‌ای از آن را تحت عنوان «چگونه شرکت‌ها به رازهای شما پی می‌برند» منتشر کرد. کتاب قدرت عادت حدود ۶ هفته در لیست پر فروش ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت. در ایران این کتاب توسط نشر نوین ترجمه و منتشر شده است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های صوتی، الکترونیک و ویدئوهای چارلز داهیگ را ترجمه و به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  چارلز داهیگ را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام