رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، خداوند مسیریاب شماست - ویکتوریا اوستین

۳,۰۰۰ تومان

خرید

خداوند مسیریاب شماست - ویکتوریا اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) شادن پژواک 00:08:53 43.3 - 5 از 1 رای 2992

توضیحات

خداوند مسیریاب شماست - ویکتوریا اوستین

 

خدا شما را به جایی که باید برسید، می رساند

 

هر تصمیمی که گرفته باشید و یا هرجا که باشید، بدانید که خدا موقعیتتان را  شناسایی کرده است و هیچوقت گم نمی شوید. موقعیت شما، مقصد نهایی شما نیست. خدا شمارو به جایی که باید برسید میرساند. فقط باید از خداوند درخواست کمک و یاری بخواهید.

بعضی مواقع باید با دقت به صدای  خدا گوش کنید. چون خیلی  وقتها صدای خدا را واضح نمیشنویم. وقتی مسیریابی میکنیم باید بفهمیم که خدا ما را به کجا هدایت میکند. در بعضی از موارد روی اشتباهاتمان تمرکز میکنیم. اینکه در چه شرایطی بودیم و چطور ازش رها شویم. ولی حقیقت اینجاست که اگه به خدا توکل کنید، خداوند به شما  نشان میدهد که به کدام سمت بروید. فقط باید به خدا گوش بدهید و تمرکز کنید که شما را کجا می برد.

باید با خودتان صادق باشید. و قطعاً با خدا هم باید صادق باشید.  باید به خدا بگویید؛ من از این وضعیت راضی نیستم. شاید اشتباه من بوده. ولی خدایا میخواهم کمکم کنی از این وضعیت خارج شوم و به من مسیر درست را نشان بده.

 

978-622-6558-95-2   شماره شابک

ویدئوی خداوند شما را انتخاب کرده است - ویکتوریا اوستین

ویدئو های ویکتوریا اوستین

ویدئو های جول اوستین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

        

 

نویسنده :

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

 

ویکتوریا اوستین متولد 28 مارس سال 1961 شهر هانتسویل ایالت آلاباما می باشد، او کشیش کلیسای لیکوود در هوستون  تگزاس و با جول اوستین در سال 1987 ازدواج کرده است.

ویکتوریا اوستین در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد، جایی که پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدان جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی، اوستین با خانواده اش به هوستون، تگزاس رفت و پدرش موقعیت جدیدی را با اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

ویکتوریا اوستین در دانشگاه هیستون تحصیل کرد جایی که او در زمینه روانشناسی در حال کار و در تجارت جواهرات مادرش مشغول به کار بود. در حالی که در فروشگاه طلا و جواهر کار می کرد.

فعالیت های جاری

اوستین در سال 2003 وزارت زنان کلیسای لیکوود را تأسیس کرد، جایی که او در حال حاضر به عنوان یک کشیش مشغول به کار است. بخشی از خدمات خود را می توان در یک برنامه پخش یک ساعته در شبکه تلویزیونی Daystar و از طریق اینترنت فعال مشاهده کرد.

انتشار کتاب

کتاب های ویکتوریا در لیست شماره 2 در فهرست پرفروشهای نیویورک تایمز . با چاپ 750،000 نسخه، چاپ اول  و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکایی در سال 2008 بود.  

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای ویکتوریا اوستین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین ویکتوریا اوستین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام