رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، خداوند شما را انتخاب کرده است - ویکتوریا اوستین

۳,۰۰۰ تومان

خرید

خداوند شما را انتخاب کرده است - ویکتوریا اوستین

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen) شادن پژواک 00:09:11 51 - 5 از 1 رای 4167

توضیحات

خداوند شما را انتخاب کرده است - ویکتوریا اوستین

 

بهترینها درون شما قرار داده شده پس بهترین ها را انجام دهید 

 

اگر طعم تلخ طرد شدن رو چشیده باشید ، سرتان را  نیاندازید پایین. خودتان را  کم‌ارزش نکنید. نگویید  من فاقد توانایی‌های لازم هستم . کاری انجام بدهید. همینطور با خدا ادامه بدهید. لذت ببرید، ایمانتان را حفظ کنید و همینطور استعدادهایی که خدا به شما داده را توسعه ببخشید.

شاید بعضی فراد شما را ناراحت کنند؛ شما را طرد کنند؛ ولی خدا شما را انتخاب کرده چیزی که درون شما هست رو عوض نمیکند. شاید مردم شما را ترک کند. شاید شما را طرد و بی‌اعتبار کرده باشند. ولی خدا شمارو انتخاب کرده و به شما اعتبار داده است.

بدونید خدا شمارو انتخاب کرده و برای شما  نقشه ریخته تا کارهای بزرگ انجام بدهید. مهم نیست مردم چی میگویند و  و چیکار می کنند شما  توسط آفریننده‌ی جهان هستی گزینش شده اید. و با لذتی وصف نشدنی شما را به سرپرستی قبول کرده است.

خداوند از قبل بهترینها را درون شما قرار داده؛ و میخواهد بهترینها رو برای  او  انجام دهید. 

 

978-622-6558-96-9   شماره شابک

ویدئوی شما قوی تر می شوید - ویکتوریا اوستین

ویدئو های ویکتوریا اوستین

ویدئو های جول اوستین

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

        

  

 

 

نویسنده :

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


ویکتوریا اوستین (Victoria Osteen)

 

ویکتوریا اوستین متولد 28 مارس سال 1961 شهر هانتسویل ایالت آلاباما می باشد، او کشیش کلیسای لیکوود در هوستون  تگزاس و با جول اوستین در سال 1987 ازدواج کرده است.

ویکتوریا اوستین در نزدیکی مرکز پرواز فضایی مارشال زندگی می کرد، جایی که پدرش، دونالد ایولوف، ریاضیدان جنرال الکتریک، عضو گروه طراحی موشکی بود. در سال 1963، در سن دو سالگی، اوستین با خانواده اش به هوستون، تگزاس رفت و پدرش موقعیت جدیدی را با اداره ملی هوا و فضا (ناسا) به عهده گرفت. او در حومه ی جنوبی هوستون، نزدیک مرکز مأموریت فضایی (که در حال حاضر به عنوان مرکز فضایی جانسون شناخته می شود) بزرگ شده است.

ویکتوریا اوستین در دانشگاه هیستون تحصیل کرد جایی که او در زمینه روانشناسی در حال کار و در تجارت جواهرات مادرش مشغول به کار بود. در حالی که در فروشگاه طلا و جواهر کار می کرد.

فعالیت های جاری

اوستین در سال 2003 وزارت زنان کلیسای لیکوود را تأسیس کرد، جایی که او در حال حاضر به عنوان یک کشیش مشغول به کار است. بخشی از خدمات خود را می توان در یک برنامه پخش یک ساعته در شبکه تلویزیونی Daystar و از طریق اینترنت فعال مشاهده کرد.

انتشار کتاب

کتاب های ویکتوریا در لیست شماره 2 در فهرست پرفروشهای نیویورک تایمز . با چاپ 750،000 نسخه، چاپ اول  و یکی از بزرگترین نویسندگان آمریکایی در سال 2008 بود.  

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای ویکتوریا اوستین را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین ویکتوریا اوستین را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام