رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، پول و زندگی مشترک - رابرت کیوساکی

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

پول و زندگی مشترک - رابرت کیوساکی

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) شادن پژواک 00:50:43 193 - 5 از 1 رای 4880

توضیحات

پول و زندگی مشترک - رابرت کیوساکی - کیم کیوساکی

 

من و کیم در خانواده ی تحصیلکرده ای بزرگ شدیم که متاسفانه فقیر بودند،فقیر نه از لحاظ اراده و احساس،بلکه از لحاظ مالی فقیر بودند.چون آنها  کارمند بودند و به دنبال کار بودند و پول پس اندازمیکردند و در بازار بورس سرمایه گذاری میکردند،و هیچ ایده ای درباره  کارافرینی و سرمایگذاری نداشتند.

 

من زمانی که ۷ سال بیشتر نداشتم و در هاوایی زندگی میکردم یکبار مادرم رو دیدم که داشت در تنهایی خودش گریه میکرد و دلیلش هم این بود که ما هیچ پولی نداشتیم .پدرم مدرک دکترا داشت ولی با این حال پول زیادی درنمیاورد،۴ تا بچه داشتند و من اون زمان ۷ سال بیشتر نداشتم و نمیتونستم درک کنم که چرا مادرم داره به خاطر پول گریه میکند،آن زمان از دست پدرم عصبانی شدم و گفتم که چطور پدرم به خودش اجازه میدهد که ببیند مادرم گریه میکند و بهش پول نمیدهد،آن زمان بود که با خودم عهد کردم که به یک ادم پولدار تبدیل بشم تا اینکه به معلمی تبدیل بشوم که هیچ پولی نداره،با عقل جور در نمیامد .

 

به عنوان یک بچه همچین ایده ای داشتم ولی نمیدونستم چطور باید به ان جایگاه برسم.نقطه ی مشترک بزرگی که من و کیم داشتیم این بود که هردومان  پدرانی داشتیم که وسطای موقعیت شغلی ای که داشتند از کار اخراج شدند .پدرمن وقتی ۵۰ سالش بود کارش رو از دست داد و برای خونواده ی ما مشکل بزرگی به وجود اورد.من خودم به عنوان یه ادم بالغ از کار اخراج نشدم اما میتونم تصور کنم که چه شرایط بدی رو در خونواده به وجود می اورد .مادر من درست بعد از اون اتفاق بود که از دنیا رفت.دو سه ماه بعد از اخراج شدن پدرم از کار،سکته ی قلبی کرد و از دنیا رفت.و اونا هیچ پولی نداشتند.

 

با این حال،با وجود تمامی اینها،پدرمن،پدر فقیر من همش میگفت که علاقه ای به پول دراوردن نداره،چطور میشود  که یک نفر  بگوید  که به پول علاقه ای ندارد.به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم که کمپانی پدر ثروتمند رو تاسیس کنیم و من و کیم درباره ی پول صحبت کنیم،چون یاد گرفتیم که پول چه چیز مهمی برای ما و خونوادمان می باشد.مادرم یک شبه از بینمان رفت.و اخراج شدن پدرم از کارش چیز خنده داری نیست به هیچ وجه، و اگه شمایی که دارید این برنامه رو میبینید ازدواج کردین و یا تو فکر ازدواج هستین،به نظرم خیلی مهمه که پشت طمینه ای  از خونوادتان و عقاید و ارزش های  خونوادتان به طرف مقابل بگوید چون روی زندگی دونفرتان تاثیر بسیار زیادی دارد.

 

 

 978-622-6558-62-4     شماره شابک

رازهای کارآفرینی - رابرت کیوساکی

کتاب صوتی مدیر مالی موفق - رابرت کیوساکی

کتاب صوتی به فکر یک تجارت باشید قبل از آنکه بیکار شوید - رابرت کیوساکی

کتاب های صوتی رابرت کیوساکی

مجموعه ویدئو های رابرت کیوساکی

تولید و انتشار توسط شرک شادن پژواک

      

 

نویسنده :

رابرت کیوساکی (Robert  Kiyosaki)

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


رابرت کیوساکی (Robert  Kiyosaki)

رابرت تورو کیوساکی (Robert Toru Kiyosaki) متولد ۸ آوریل  ۱۹۴۷ در شهر هیلو ایالت هاوائی ایالات متحده آمریکا که دورگه ژاپنی آمریکایی و با کیم کیوساکی درسال ۱۹۸۵ ازدواج کرده، محل سکونتش شهر سکاتزدیل ایالت آریزونا می باشد.

رابرت کیوساکی سرمایه‌گذار و نویسنده مجموعه کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول است. همچنین کتاب کسب ثروت به روش پدر پولدار نیز که در واقع، ادامه مباحث کتاب پدر پولدار پدر بی‌پول می‌باشد، از آثار اوست.

دارایی خالص او ۸۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

زندگی شخصی

رابرت کیوساکی در هاوایی به دنیا آمد و در همان‌جا بزرگ شد. او چهارمین نسل از یک خانواده دورگه ژاپنی–آمریکایی است. خانواده‌اش ترکیبی از مدرسان ممتاز و برجسته مملکت بودند. پدرش رئیس آموزش و پرورش ایالت هاوایی بود. رابرت پس از پایان دوره دبیرستان، در نیویورک به ادامه تحصیل پرداخت و پس از به پایان رساندن دانشگاه، به نیروی تفنگداران دریایی آمریکا پیوست و به عنوان افسر و خلبان هلیکوپترهای سنگین نظامی به ویتنام رفت.

مواضع سیاسی

کیوساکی در ستونی که برای مجله جتست نوشت از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ حمایت کرد.کیوساکی گفت که در ۲۰۰۶ نامزدی ترامپ را پیش بینی می‌کرده‌است. به گفته او ترامپ نامزدی است که می‌داند چطور شغل ایجاد کند و پول بسازد. او از نفوذ کافی برای اقناع کنگره برای پایین آوردن مالیات شرکت‌ها برخوردار است.

فعالیت‌های تجاری

در بازگشت از ویتنام، زندگی مالی و تجاری رابرت آغاز شد. در سال ۱۹۷۷، او شرکتی را بنیان نهاد که نخستین کیف پول‌های مردانه را که ترکیبی از نایلون و ولکرو بود به بازار عرضه کرد. این محصول، بعدها به یک فراورده مولتی‌میلیون‌دلاری جهانی تبدیل شد. مشاور اقتصادی در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون. او محصولاتش در مجلاتی چون رانرز ورلد، جنتلمن کوارترلی، سکسس مگزین و نیوزویک و حتی پلی‌بوی مشهور شد.

فعالیت‌های آموزشی

پس از دست کشیدن از کار تجارت، مؤسسه‌ای به نام مؤسسه بین‌المللی آموزش با گروهی از همکاران خود تأسیس کرد که به آموزش تجارت و سرمایه‌گذاری در هفت کشور جهان مشغول بوده و ده‌ها هزار نفر دانشجو دارد.

با بازنشسته شدن در سن ۴۷ سالگی، رابرت به آنچه بیش از همه مورد علاقه‌اش بود –یعنی سرمایه‌گذاری– روی آورد. به دلیل نگرانی فراوانی که از خلاء در حال رشد میان داراها و ندارها داشت، به خلق بازی «پول در گردش» پرداخت، که به آموزش پول اختصاص دارد. آموزش شناخت پول و کار با آن، بیش از اینکه تنها توسط قشر پولدار جامعه درک شود و مورد بهره‌برداری قرار گیرد، مورد استقبال سایر قشرها نیز قرار گرفت.

رابرت کیوساکی می‌گوید: «علت عمده‌ای که باعث می‌شود، غالب مردم در تنگناهای مالی به‌سربرند این است که آنان سال‌های سال را از عمر خود در مدارس به سر می‌برند؛ اما درخصوص پول هیچ چیز یادنمی‌گیرند. نتیجه این است که فقط یادمی‌گیرند برای پول کار کنند؛ اما هیچ‌گاه یادنمی‌گیرند که چه کنند تا پول برایشان کار کند.»

گو این که حرفه رابرت بر مستغلات و رشد دادن شرکت‌های کم سرمایه استوار بود؛ اما در مؤسسه آموزشی او، مهم‌ترین چیزی که تعلیم داده می‌شود، عشق و استقامت است. او این آموزش را با کمک گرفتن افرادی چون اگ مندینو، زیگ زیگلار و آنتونی رابینز انجام می‌دهد. پیام اصلی رابرت کیوساکی این است که: «مسئولیت امور مالی‌ات را خود بر عهده بگیر یا این که تا آخر عمر پذیرای دستورالعمل‌ها و فرمایش‌های دیگران باش. دست خودت است که ارباب پول باشی یا برده اش شوی.»

رابرت کلاس‌هایی دارد که از ۱ ساعت تا ۳ روز طول می‌کشند و در آن‌ها به مردم درباره رموز ثروتمندشدن آموزش می‌دهد. سوژه کلاس‌های او شامل: «سرمایه‌گذاری با بالاترین بهره و کمترین ریسک»، «چگونه به فرزندانمان آموزش دهیم پولدار شوند» و «تأسیس شرکت‌ها و واگذاری آن‌ها» می‌شود. پیام اصلی رابرت در کلاس‌هایش این است که: «نبوغ مالی را که در وجودتان خوابیده‌است، بیدار کنید. این نبوغ و استعداد آماده سربرآوردن است.»

سخنران و نویسنده مشهور، آنتونی رابینز در مورد کیوساکی می‌گوید: «کار رابرت کیوساکی در امر آموزش، کاری نیرومند، عمیق، شگرف و دگرگون‌کننده است. من در برابر تلاش‌هایش سر تعظیم فرو می‌آورم و به تمام مردم، شرکت در این کلاس‌ها را توصیه می‌کنم.»از جمله نوآوری‌های دیگر رابرت کیوساکی می‌توان به ابداع بازی گردش مالی اشاره کرد. در این بازی بی نظیر به صورت کاملاً مفرح هر فرد می‌توان به صورت عملی با مفاهیم بنیادی اقتصادی آشنا شده و معلومات خود را ارتقاء دهد.

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های رابرت کیوساکی را به زبان فارسی ترجمه و به کتاب صوتی با به کار گیری گویندگان مجرب تولید کرده است، همچنین ویدئوها و سمینارهای انگیزشی و آموزشی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین رابرت کیوساکی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام