رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، اثر مرکب - دارن هاردی

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

اثر مرکب - دارن هاردی

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
دارن هاردی (Darren Hardy) نگاه نوین 01:06:36 337 - 5 از 2 رای 8746

توضیحات

اثر مرکب - دارن هاردی

 

دارن هاردی مدیر مسئول و سردبیر مجله ی موفقیت بیش از دو دهه به عنوان مدیر شرکت های موفق صنعتی مشغول به کاره و دارن هاردی دسترسی به موفق ترین و ثروتمندترین افراد جهان را تا به امروز داشته است افرادی مانند ریچارد برانسون، استیو جابز، دونالد ترامپ، هاوارد شولتز،چارلز شواب،جف بزوس و دیو لینگر.

 

دارن هاردی رمز موفقیت بسیاری از این افراد رو میداند و در این برنامه قراره این رمز و رازها رو با ما در میان بزارد.دارن هاردی در حال حاضر مشاور و راهنمای بسیاری از مدیر عاملان موفق شرکت های معتبر دنیاست و به بسیاری از موسسات از جمله موسسات خیریه مشاوره میدهد.

 

کتاب "اثر مرکب "دارن هاردی جزو کتاب های پر فروش نیویورک تایمز می باشد و کتاب پرفروش بعدی او  "کتاب بهترین سال زندگی تو"  می باشد. دارن بهترین اطلاعات و استراتژی های موجود در دنیا برای موفقیت رو به انتخاب خودش کنار هم قرار داده و بر اساس ان  بسیاری از موسسان و مدیران شرکت ها رو تعلیم داده است.

 

چطور میتوانید با چیزهای که دارید بهترینتان رو ارائه بدهید؟ الان وقتشه که تفاوت رو ایجاد کنید، مهم نیست گذشته تان چجوری بوده،شما میتوند اینده ی درخشانی داشته باشید،  باورهای که شما نسبت به پتانسیل هایتان دارید ، به کارهایی که میتونید و نمیتونید انجام بدهید،چیزهای که توش خوب و توش بد هستید،همشون ساختگی هستند.

 

چالش من برای شما اینه که همین الان تغییر رو ایجاد کنید،تمام موفقیت هایی که تا به الان بدست اوردین فقط کسر کوچکی از اون چیزیه که واقعا برای شما شدنی بوده است ،شما بسیار قوی تر و با ظرفیت بیشتر از اون چیزی هستین که فکرش را میکنید...

 

978-622-6571-12-8   شماره شابک

 

کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز - دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب - دارن هاردی

سمینار تصویری پایانی بزرگ - دارن هاردی

ویدئو های دارن هاردی

تولید و انتشار توسط شادن پژواک با همکاری نگاه نوین

 

 

نویسنده :

دارن هاردی (Darren Hardy)

دارن هاردی (Darren Hardy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


دارن هاردی (Darren Hardy)

  متولد 1 فوریه سال ۱۹۷۱ ‏دارای ملیت آمریکایی و از خانواده های اصیل بریتانیایی می باشد،؛همچنین محل سکونت او شهر سن دیگو ایالت کالیفرنیا می باشد، او در سال 2001 با جورجیا ازدواج کرد.

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است.

هاردی اولین کار خود را در سن 18 سالگی آغاز کرد. بیش از 20 سال سن داشت که در سال 2007 او ناشر مجله SUCCESS و Success Media شد، هاردی در دسامبر 2015 اعلام کرد که مجله SUCCESS را به عنوان ناشر به دنبال فرصت های جدید می برد. قبل از این موقعیت، هاردی موقعیت های اجرایی را در دو شبکه تلویزیونی تمرکز شخصی توسعه داد. او تهیه کننده اجرایی و توزیع کننده اصلی شبکه شبکه خلق (TPN) و رئیس شبکه آموزشی موفقیت (TSTN) بود.

دارن هاردی کتاب های پر فروشی چون: "اثر مرکب"، "بهترین سال زندگی نو"،"چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم"، "دیوانگان ثروت ساز" را خلق کرده است.

در سال ۲۰۱۰ هاردی کتاب پرفروش "اثر مرکب" را نوشت.کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال ۲۰۱۵ وی کتاب "چگونه نترسیم و سوار قطار وحشت کارآفرینی شویم" را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های دارن هاردی را به زبان فارسی ترجمه و به کتاب صوتی با به کار گیری گویندگان مجرب تولید کرده است، همچنین ویدئوها و سمینارهای انگیزشی و آموزشی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین دارن هاردی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام