رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، اثر مرکب - دارن هاردی

۱۰,۰۰۰ تومان

خرید

اثر مرکب - دارن هاردی

مشخصات

نویسنده ناشر زمان کل حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
دارن هاردی (Darren Hardy) نگاه نوین 01:06:36 337 - 4 از 4 رای 11383

توضیحات

اثر مرکب - دارن هاردی

 

دارن هاردی مدیر مسئول و سردبیر مجله ی موفقیت بیش از دو دهه به عنوان مدیر شرکت های موفق صنعتی مشغول به کاره و دارن هاردی دسترسی به موفق ترین و ثروتمندترین افراد جهان را تا به امروز داشته است افرادی مانند ریچارد برانسون، استیو جابز، دونالد ترامپ، هاوارد شولتز،چارلز شواب،جف بزوس و دیو لینگر.

 

دارن هاردی رمز موفقیت بسیاری از این افراد رو میداند و در این برنامه قراره این رمز و رازها رو با ما در میان بزارد.دارن هاردی در حال حاضر مشاور و راهنمای بسیاری از مدیر عاملان موفق شرکت های معتبر دنیاست و به بسیاری از موسسات از جمله موسسات خیریه مشاوره میدهد.

 

کتاب "اثر مرکب "دارن هاردی جزو کتاب های پر فروش نیویورک تایمز می باشد و کتاب پرفروش بعدی او  "کتاب بهترین سال زندگی تو"  می باشد. دارن بهترین اطلاعات و استراتژی های موجود در دنیا برای موفقیت رو به انتخاب خودش کنار هم قرار داده و بر اساس ان  بسیاری از موسسان و مدیران شرکت ها رو تعلیم داده است.

 

چطور میتوانید با چیزهای که دارید بهترینتان رو ارائه بدهید؟ الان وقتشه که تفاوت رو ایجاد کنید، مهم نیست گذشته تان چجوری بوده،شما میتوند اینده ی درخشانی داشته باشید،  باورهای که شما نسبت به پتانسیل هایتان دارید ، به کارهایی که میتونید و نمیتونید انجام بدهید،چیزهای که توش خوب و توش بد هستید،همشون ساختگی هستند.

 

چالش من برای شما اینه که همین الان تغییر رو ایجاد کنید،تمام موفقیت هایی که تا به الان بدست اوردین فقط کسر کوچکی از اون چیزیه که واقعا برای شما شدنی بوده است ،شما بسیار قوی تر و با ظرفیت بیشتر از اون چیزی هستین که فکرش را میکنید...

 

978-622-6571-12-8   شماره شابک

 

کتاب صوتی دیوانگان ثروت ساز - دارن هاردی

کتاب صوتی اثر مرکب - دارن هاردی

سمینار تصویری پایانی بزرگ - دارن هاردی

ویدئو های دارن هاردی

تولید و انتشار توسط شادن پژواک با همکاری نگاه نوین

 

 

ویدئوهای مشابه

ارسال پیام