انواع کتابچه ها و راهنمای خرید آنها

انواع کتابچه ها و راهنمای خرید آنها

 انواع کتابچه ها و راهنمای خرید آنها 

تصویر اول: عکس از لوگوی کتابچه

 

کتابچه: چکیده ای از ارزشمندترین مطالب کتاب‌ها

 در ادامه مطلبی اول در مورد خلاصه کتاب ها که به معرفی کلی این نوع کتاب ها و معرفی خلاصه کتابهای سایت ما با عنوان کتابچه اختصاص داشت (خلاصه کتاب چیست + معرفی خلاصه کتابهای شادن پژواک) در این مطلب توضیحات تکمیلی را ارائه می کنیم. 

با توجه به مشغله افراد در جوامع امروزی و نیاز به بروزسانی و آشنایی با اطلاعات جدید، شادن پژواک اقدام به تهیه، ترجمه و انتشار خلاصه‌ای از بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان نموده است.

خلاصه کتاب‌های شادن پژواک با برند کتابچه در دو قالب الکترونیک و صوتی در پلتفرم‌های اینترنتی کتاب منتشر می‌شوند. این نمونه از خلاصه کتاب‌ها با عناوین دیگری مانند میکروبوک و میکروکتاب نیز شناخته می‌شوند.

 

مزیت‌های کتابچه

• قابل دسترسی در دو نسخه الکترونیک و صوتی

• زمان مطالعه کوتاه 

• قیمت ارزان

• دسترسی به نکات اصلی و خلاصه شده کتاب

• امکان آشنایی با کتاب بصورت آسان و سریع و تصمیم‌گیری برای تهیه نسخه کامل کتاب

در  حال حاضر بیش از 150 عنوان کتابچه توسط شادن پژواک تهیه و تولید شده و در پلتفرم‌های رسابوک، طاقچه، فیدیبو، کتابراه و نوار منتشر شده است.

شما این امکان را دارید تا ابتدا نمونه ای از هر یک از عناوین را مطالعه کرده یا گوش کنید. 

برای خرید لطفا ابتدا نسبت به نصب اپلیکیشن از سایت رسابوک (صرفا برای ابزارهای آندرویدی) یا فیدیبو و طاقچه (نسخه آندرویدی و (ios) اقدام نمایید. 

تصویر دوم: عکسی از محیط اپلیکیشن رسابوک 

انواع کتابچه های شادن پژواک 

کتابچه در دو قالب کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی در سایت رسابوک و سایر فروشگاه‌های اینترنتی عرضه می‌شوند. برای آسان شدن تشخیص این آثار از کتاب های الکترونیکی و صوتی کامل لطفا حتما به لوگوی کتابچه در بالای طرح اثر دقت کنید. قیمت کتابچه های الکترونیکی ما در حال حاضر (سال 99) در سایت رسابوک و سایر سایت های عرضه کننده مبلغ  2000 تومان و کتابچه های صوتی نیز 3000 تومان می باشد. 

در انتخاب کتابچه ها سراغ کتاب های غیر داستانی رفته ایم و بروزترین و پر فروش‌ترین عناوین روز دنیا را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم. به طور کلی کتابچه های صوتی و الکترونیکی ما در دو دسته بندی کسب و کار و توسعه فردی جای می‌گیرند .

تهیه کتابچه ها از اپلیکیشن رسابوک

برای مشاهده و خرید کتابچه های صوتی و الکترونیکی بعد از ورود به سایت و نصب اپلیکیشن شما وارد محیط اپلیکیشن آندرویدی ما می شوید که در ادامه آن را توضیح می دهیم.  

 

تصویر سوم: دکمه دانلود اپلیکیشن در سایت 

از منوی اصلی یکی از گزینه های کتاب صوتی یا کتاب الکترونیک را طبق تصویر کلیک نمایید. 

در بخش تازه‌ها می توانید آخرین آثار بارگذاری شده روی سایت را در هر دسته بندی صوتی یا الکترونیک مشاهده کنید. 

کمی پایین تر در هر کدام از دسته بندی های موفقیت و روانشناسی و مدیریت و کسب و کار  کتابچه ها بسته به اینکه به کدام  گروه تعلق دارند در یکی از گروه ها دسته بندی شده اند. البته بعضی از کتابچه ها بنا به ماهیتی که دارند ممکن است در هر دو دسته بندی قرار گرفته باشند. 

تصویر چهارم: بخش تازه ها در کتاب صوتی 

 

همچنین در ادامه هر یک از بخش های کتاب صوتی و الکترونیک آثار صوتی و الکترونیک از نویسندگانی مانند برایان تریسی، جول اوستین ، ویکتوریا اوستین, وین دایر ، رابرت کیوساکتی و ....قرار داده شده است . فهرست کامل نویسندگان سایت به همراه بیوگرافی آنها از منوی درباره ما – نویسندگان در دسترس قرار دارد. 

اشتراک گذاری:

پیامها