رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


معرفی کتابچه "بیندیشید و ثروتمند شوید"

معرفی کتابچه "بیندیشید و ثروتمند شوید"

این اثر، کتابی شگفت‌انگیز با بیانی جادویی است که میلیون‌ها نفر از آن برای دستیابی به موفقیت و کسب ثروت استفاده کرده‌اند. همچنین از اولین و جامع‌ترین کتاب‌هایی است که در قرن بیستم به معرفی روش‌های موفقیت در زندگی و کسب و کار پرداخته است.

فرضیه‌ای که در کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" به کار رفته، بسیار ساده است؛ ثروتمند شدن، نیازمند داشتن ذهنیتی ثروتمند است. اگر بخواهیم ثروتمند باشیم, ابتدا باید به ذهنیتی که ناپلئون آن را "ذهنیت مالی" می‌نامد، دست پیدا کنیم. او می‌گوید ما باید خود را واقعا ثروتمند فرض کنیم. لفظ ثروتمند بودن می‌تواند معانی مختلفی از جمله ثروت از لحاظ مالی، احساس خوشحالی و خوشبختی، رابطه‌های سالم، موفقیت در کسب و کار و سلامتی و ...داشته باشد.

هیل در این کتاب به شما آموزش می‌دهد چگونه افکارتان را در جهت موفقیت سروسامان دهید تا به ویژه در زمینه‌های مالی، بیشترین بهره را از ایده‌هایتان ببرید.

 چند نکته از کتاب: 

• "بیندیشید و ثروتمند شوید" در سال ۱۹۳۷ توسط ناپلئون هیل نوشته شد 

•     هیل طی 20 سال روی بیش از 500 فرد موفق تحقیق کرد و متوجه شد ویژگی‌های یکسانی در موفقیت آنها نقش دارد

•     13 اصل موفقیتی که او نام می‌برد، جاودان هستند

•    این کتاب طی 80 سال گذشته، بیشتر از هر منبعی، ثروت خلق کرده است

• تعداد 120 میلیون نسخه از کتاب در سراسر جهان به فروش رسیده است

•    این کتاب به عنوان یکی از بهترین کتابهای موفقیت فردی تمام دوران شناخته می‌شود

هیل دراین کتاب برای خواننده توضیح می‌دهد که موفقیت را افرادی به دست می‌آورند که دارای ذهنیت موفق هستند و شکست برای افرادی اتفاق می‌افتد که ذهنیت شکست را خودخواسته انتخاب می‌کنند. تبدیل ذهنیت شکست به ذهنیت موفق، زمانی اتفاق می‌افتد که قبل از اینکه به ثروت و فراوانی برسیم، ذهن‌مان را با کمک اشتیاق شدید, به یک آهن‌ربا تبدیل کنیم. همچنین با به دست آوردن ذهنیت مالی و بهره‌جویی از این اشتیاق شدید با برنامه‌ریزی‌های منظم، ثروتمند می‌شویم. 

به طور کلی، این کتاب راهکارهایی را برای دست‌یابی به مفاهیم و اصول ذکر شده، ارائه می‌دهد و به ما راه‌های رسیدن به ذهنیت مالی را نشان خواهد داد و اینکه چگونه خود را ثروتمند تصور کرده و برای رسیدن به آن ثروت از عهدۀ کنترل و هدایت افکارِ خود بربیاییم.

انتشارات شادن پژواک در راستای ماموریت خود برای تولید و نشر آثار مناسب با نیازهای مخاطب فارسی زبان، اقدام به ترجمه و تولید این اثر در قالب‌های کتابچه الکترونیک و فایل صوتی کتابچه نموده است. جهت مشاهده و خرید این اثر به سایت  www.rasabook.com مراجعه کرده و بعد از داونلود اپلیکیشن رسابوک  آنرا جستجو و خریداری نمایید.

 

کاری جدید از شادن پژواک

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها