قدرت افکار - کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - نویسنده وین دایر

قدرت افکار - کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - نویسنده وین دایر

قدرت افکار

 

کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید

نویسنده: وین دایر

 

یک لیمو را برای لحظه‌ای تصور کنید. در دستم یک لیمو دارم. چشمانتان را ببندید و این لیمو را ببینید و دستتان را دراز کنید و چشمانتان را ببندید و لیمو را ببینید که روی دستتان است. بالای لیمو یک برامدگی کوچکی دارد و تا پایین لیمو ادامه دارد. یک مقدار رطوبت بیرون پوست لیمو و در سوراخهای بسیار ریز آن وجود دارد. حالا لیمو را نگه دارد، احساسش کند و آن را کمی فشار بدهید.

 

حالا از شما می‌خواهم به چاقو میوه‌خوری مورد علاقه‌تان فکر کنید، آن چاقو کوچک که سرش پریده. می‌خواهم لیمو را بگیرید و روی یک تخته قرار دهید. و می خواهم درست از وسط لیمو آن را برش دهید. می‌خواهم نصف لیمویی که تیزی دارد را در دستتان بگیرید و و نصف دیگر را یک جای دیگه بگذارید و فقط نصف لیمو را در دستتان نگه دارید. و در ذهنتان با انگشتتان روی لیمو بکشید، آن را روی بالای لیمو بمالید. و رطوبت آن را احساس کنید. آن را در ذهنتان تجربه کنید فقط در ذهنتان، شما افکارتان هستید. و حالا لیمو را بگیرید و در ذهنتان آن را بالا نزدیک بینی‌تان بیاورید. به نزدیک بینی‌تان بیاورید. و لیمو را بو کنید، تیزی آن را بو کنید و احساس آن را کاملا درک کنید و آن را دوباده روی تخته بگذارید. حالا همان لیمو را بردارید و آن را نزدیک دهانتان بیاورید و دهانتان را باز کنید.

 

می‌خواهم لیمو را گاز بگیرید، همین جا، گاز بگیرید، آه، گاز بگیرید. در دهانتان چه اتفاقی دارد می‌افتد؟ بزاقی که وارد دهانتان می‌شود را احساس می‌کنید؟ می‌توانید احساس کنید؟ چند لحظه دیگر صبر کنید، احساس می‌کنید؟ کمی خشک است... وقتی اسید وارد دهان می‌شود بزاق چکار انجام می‌دهد؟ هدف آن چیست؟ حالا احساس می‌کنید؟ بله، حالا دهانتان خیلی خشک شد نه؟ از طریق فکر چیزی از یک بعد دیگر، فکر، را به خودآگاه‌تان آوردید و از طریق فکر باعث ترشح بزاقتان شدید تا دهانتان را از تهاجم اسید سیتریک محافظت کنید. وقتی سیتریک اسید وارد دهانتان می‌کنید این اتفاق می‌افتد.

 

قدرت فکر این است و شما هم همین هستید. می‌دانید می‌توانید این کار را انجام دهید؟ در موسسه سایمن و سرطان در فورت وُرت تکزاس همین کاری که من همین الان در عرض 5 دقیقه برای شما انجام دادم را به افراد آموزش می‌دهند تا خودشان را درمان کنند و از طریق این قدرت ذهن برای التیام یافتن 25% بهتر می‌شوند چرا که هدف‌تان دیگر التیام یافتن نیست در حالی که 10 سال پیش تنها 1% بهبود می‌یافتند. باید بفهمید که اگر می‌خواهید عادتی را تغییر دهید باید خود عادت شوید.

 

شما الان خود درمان شده‌اید دیگر سم بدنتان نیستید. اگر سیگاری بردارید و در آن بدمید و آن را وارد ریه‌هایتان بکنید، شما سم هستید. سم شما هستید. سم در داخل مری شما است، در لوزالمعده شما است، در جگر شما است در داخل خون شما است. شما این هستید. شما سم شده اید. وقتی دیگر سم نباشید و درمان باشید دیگر خودتان را موجود رفتار نمی بینید حالا موجود زنده‌ای هستید که به راحتی می‌تواند از بین افرادی که سیگار می‌کشند عبور کند و بداند که شما دیگر آن انسان قبلی نیستید. و اصلا لازم نیست کار خاصی بکنید. شما باید درمان بشوید. کارهایی که افکار می‌تواند بکنید قدرتمند نیست؟ و تمام آن چیزهایی که معجزه می‌نامیم را همه‌مان می‌توانیم با افکار بوجود آوریم.

 

کتاب های الکترونیک PDF وین دایر

کتاب های صوتی وین دایر

کتاب صوتی زندگیتان را با افکارتان خلق کنید - وین دایر

تمامی عناوین وین دایر - کتاب الکترونیک PDF - کتاب صوتی - ویدئو

 

تولید و انتشار توسط شادن پژواک 

        

اشتراک گذاری:

پیامها