همه ی کتاب ها را بخوانید - کتاب صوتی پازل های زندگی - جیم ران

همه ی کتاب ها را بخوانید - کتاب صوتی پازل های زندگی - جیم ران

همه ی کتاب ها را بخوانید

 

کتاب صوتی پازل های زندگی

نویسنده: جیم ران

هر کتابی که برای ثروتمند شدن، شاد بودن، سالم بودن، قدرتمند بدون و موفق بودن مورد نیاز است تا کنون نوشته شده است. افراد از همه ی مسیرهای زندگی، کسانی با ارزشمندترین تجارب زندگی و افرادی که از فقر به ثروت و مکنت و از شکست به قله ی پیروزی رسیده اند، اقدام به نوشتن تجاربشان کرده-اند تا ما را در ثروت حکمت شان سهیم کنند. آنان خرد و دانش خود را به این دلیل توصیه می کنند که از آنان چیزها بیاموزیم، الهام بگیریم و از این طریق بتوانیم نگرش فلسفی خود را اصلاح کنیم. مشارکت آنها ما را قادر می سازد که بادبان های کشتی مان را براساس تجارب ایشان در جای مناسب  و زمان مناسب برافرازیم. آنان از بصیرت و شناخت خود هدیه ای را در اختیار ما می-گذارند. تا بتوانیم برای پیشگیری از اشتباه و خطا در برنامه های مان تغییرات مناسب به وجود آوریم. ما می توانیم زندگی مان را بر اساس توصیه های عاقلانه ی آنها از نو بسازیم. 

تمام دانش و شناختی که ممکن است ما تا کنون به آنها احتیاج داشته ایم، در کتاب ها و توسط دیگران نگاشته شده اند. اما پرسش مهم این است که در نود روز گذشته با این گنجینه ی اطلاعاتی که می تواند در زندگی ما، بخت و اقبال ما، ارتباطات ما، سلامتی ما و فرزندانمان و دغدغه ی ما تغییر مثبت به وجود آورد، چند جلد از این کتاب ها را خوانده ایم؟ 

چرا ما در خواندن کتاب هایی که می توانند زندگی مان را تغییر دهند، کوتاهی می کنیم؟ چرا ما معترض هستیم اما در جای خود ایستاده ایم؟ چرا اغلب از نتایج می نالیم اما علت ها را تغییر نمی دهیم؟ چگونه این واقعیت را باید توجیه کرد که کمتر از 1 درصد از کل جمعیت کشورمان کارت کتابخانه دارند  کارتی که به ما امکان دستیابی به همه ی پاسخ ها برای موفقیت و کامیابی و رسیدن به هر آنچه که تا کنون می خواستیم بدانیم را می دهد؟ افرادی که آرزوی زندگی بهتری دارند نباید به خودشان اجازه دهند از کتاب هایی محروم شوند که نقش خطیری در تغییر زندگی شان دارد. حواسمان باشد، کتاب هایی که نمی خوانیم فایده ای به ما نمی رسانند! 

این که برخی کتاب ها خیلی گران قیمت اند اصلاً مسأله ای نیست. اگر کسی فکر کند که هزینه ی خریدن کتاب خیلی بالاست، باید منتظر ماند  و دید که او چگونه هزینه ی نخریدن آن را می پردازد. باید منتظر ماند و دید که او چطور قبض قصور، کوتاهی و جهل طولانی مدت اش را می پردازد. 

تفاوت چندانی بین فردی که نمی تواند بخواند و فردی که تصمیم ندارد بخواند وجود ندارد. نتیجه ی هر دو، جهل است. انسانهایی که مصممانه به دنبال رشد شخصیت هستند، باید محدودیت هایی که برای مهارت و عادت مطالعه ی خود وضع کرده اند، را از بین ببرند. کلاس های زیادی وجود دارد که به شما آموزش می-دهند چگونه به یک کتاب خوان خیلی خوب تبدیل شوید و هزاران کتاب در قفسه ی کتابخانه ها وجود دارد که منتظرند کسی آنها را بخواند. مطالعه برای کسانی که می خواهند فراتر از زندگی روزمره را تجربه کنند، امری ضروری است. ما نباید به چیزی اجازه دهیم که بین ما و کتابی که می تواند زندگی ما را تغییر دهد فاصله بیاندازد.  

 آثار جیم ران:

ویدئوی 10 قانون موفقیت جیم ران

کتاب صوتی 12 ستون موفقیت - جیم ران

کتاب صوتی معجزه های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی فرزانگی - جیم ران

کتاب صوتی فصل های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی پازل های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی نگرانی های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه ای خودتان را بسازید - جیم ران

 

 کاری جدید از شادن پژواک

 

        

 

اشتراک گذاری:

پیامها