رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


قانون 80/20 - برایان تریسی - کتاب صوتی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

قانون 80/20 - برایان تریسی - کتاب صوتی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

قانون 80/20

 

برایان تریسی

کتاب صوتی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

 

قانون 80/20 در بحث درآمد و رشد درآمد نیز صدق می‌کند. درآمد 80 درصد جمعیت با نرخ 3 درصد در سال افزایش می‌یابد. به دلیل اینکه 3 درصد در سال نرخ متوسط تورم است، آنها هرگز جلو نمی‌افتند. همیشه بدهکار هستند. هرگز فکر کردن و نگرانی در مورد پول را متوقف نمی‌کنند. این نداشتن پول مانند شمشیر دامیکلزی می‌ماند که بالای سرشان آویزان است و بر فکر، روابط، خریدها و تقریبا همه‌ی کارهایی که می‌کنند، تاثیر می‌گذارد.

 

خوشبختانه افرادی که در 20 درصد بالای کسب‌کنندگان درآمد قرار دارند، طبق تحقیق‌های دانشگاه شیکاگو، درآمدشان را بطور متوسط 11 درصد در سال افزایش می‌دهند. افراد در 10 درصد بالا، درآمدشان را با نرخ بیشتری افزایش می‌دهند. افراد در 5 درصد بالا، درآمدشان را حتی با نرخ سریعتری افزایش می‌دهند. دلیل آن چیست؟

 

جواب ساده است. افراد در 80 درصد پایین، عموما ثابت مانده‌اند. شغلشان را به اندازه‌ای یاد گرفتند که اخراج نشوند اما در کارهایی که انجام می‌دهند هرگز بهتر نشده‌اند. ده سال بعد از اینکه شغلی را در زمینه خاص شروع کرده‌اند، نسبت به سال اولی که آن شغل را شروع کردند بهتر نشده‌اند. تراژدی اینجاست که این تحقیق برای آرشیتکتها، مهندسین، دکترها، وکیلان و متخصصان دیگر و همچنین فروشندگان، مدیران و کارمندان در هر سطحی صدق می‌کند.

 

همه شما داستان کارمندی که اخراج شد را شنیده‌اید که گفت "چطور مرا اخراج کرده‌ای؟ من 20 سال تجربه دارم."  

و  رئیس می‌گوید: نه، تو یک سال تجربه را 20 سال تکرار کردی."

شما فقط می‌توانید به سمت پایین سُر بخورید

 

واقعیت ناراحت‌کننده این است که اکثر افرادی که در جامعه‌ی مملو از فراوانی ما زندگی می‌کنند سالهاست که بدون زحمت تامین بودند. حال باید نتیجه اعمال خود را ببینند. در حال حاضر امکان ندارد بتوانید فقط با حضور پیدا کردن سر کار، شغلی پیدا کنید و آن را نگه دارید و درآمدتان را افزایش دهید. برای اینکه امروزه موفق شوید، همانطور که در ورزش می‌گویند، باید آماده شوید و وارد میدان شوید در حالی که تصمیم گرفته‌اید به سختی بازی کنید و برنده شوید. دیگر هیچ فردی ذی حق هیچ شغلی نیست. و اگر عملکرد خوبی نداشته باشید سریعتر از هر زمان دیگری از تیم اخراج خواهید شد.

 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

مجموعه کتاب های الکترونیک برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

تولید و انتشار توسط شادن پژواک

 

        

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها