ایمان توانگری را از ژرفای دریای وجود بیرون می‌کشد - رندی گیج - کتاب صوتی 37 راز توانگری

ایمان توانگری را از ژرفای دریای وجود بیرون می‌کشد - رندی گیج - کتاب صوتی 37 راز توانگری

ایمان توانگری را از ژرفای دریای وجود بیرون می‌کشد

 

کتاب صوتی 37 راز توانگری 

نویسنده: رندی گیج

می‌دانیم که اندیشه راهی است که به آدمی امکان می‌دهد توانگری را از عالم انتزاع به عالم واقع انتقال دهد؛ اما این میسّر نخواهد شد اگر ایمانی وجود نداشته باشد.

 

شما باید «خیر» خود را ببینید، بجویید و باور کنید تا اینکه آشکار شود. آنانی که استعداد کم ولی اعتقاد مستحکم دارند، بسیار موفق‌تر از آنانی هستند که استعداد زیاد ولی اعتقاد ضعیف دارند.

 

یکی از ضلع‌های مثلت توانگری، پول است

سه ضلع مثلث توانگری عبارت‌اند از: سلامتی، خوشبختی و ثروت.

دو تا از سه تا... بد نیست، ولی مثلث نمی‌شود! توانگری واقعی هر سه را شامل می‌شود.

برخی از ثروتمندان مریض، بدعنق و تنها هستند. نمی‌توان به اینان توانگر گفت. به همین ترتیب، اگر کسی تن سالم، روح و روان شاد و زندگی زناشویی موفقی داشته باشد، ولی آخر هر ماه به شدت نیازمند پول است، قطعاً این فرد نیز توانگر نیست. توانگری یعنی توانا بودن در تمام زمینه‌های زندگی.

 

آنچه را دیگران چالش می‌نامند، برای شما عاملِ شخصیت‌سازی است که توانگری را به همراه می‌آورد

منظور این نیست که توانگری دست‌نیافتنی است. این طور نیست. ولی توانگری نصیب کسانی می‌شود که در مسیر درست قرار دارند و شخصیتی را که برازنده و برابر با توانگری است، در خود پرورده‌اند.

 

در مورد اکثریت باید گفت رسیدن به توانگری مستلزم رویارویی با چالش‌ها و سختی‌هایی است که برای شکل‌دهی شخصیت و رشد و باروری خِردشان لازم است. شما از اشتباهات دیگران و نیز اشتباهات خود کسب خِرد می‌کنید.  میتوانید هرچه بیشتر  از اشتباهات دیگران درس بگیرید تا کمتر به اشتباهات خودتان نیاز باشد. ولی همۀ ما درس‌هایی برای آموختن به یکدیگر داریم.

 

آشنایان به مسائل توانگری متوجه این موضوع می‌شوند و با روی باز چالش‌ها را می‌پذیرند تا با پشت سر گذاشتن آن‌ها شخصیتی را که می‌خواهند به دست آورند.

 

تولید و انتشاد توسط شرکت شادن پژواک 

             

 

اشتراک گذاری:

پیامها