پيوسته آشنايي هاي جديد ايجاد كنيد تا روابط تان گسترش یابد - برایان تریسی - کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

پيوسته آشنايي هاي جديد ايجاد كنيد تا روابط تان گسترش یابد - برایان تریسی - کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

پيوسته آشنايي هاي جديد ايجاد كنيد تا روابط تان گسترش یابد

 

برایان تریسی

 

کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه 

 

به نظر مي آيد كه بيشتر افراد موفق امروز، كساني هستند كه همواره آشنايي هاي جديد ايجاد مي كنند. هميشه تلاش مي كنند به جاهايي بروند كه مي توانند با افراد ديگري با علايق، پيشينه و اهداف مشترك آشنا بشوند؛در نتيجه زندگي اجتماعي بسيار فعال تري دارند و با افراد بسيار بيشتري ارتباط برقرار مي كنند كه قادرند به آن ها در شغل و در زندگي شخصي شان كمك كنند. 

 

سراغ شغل هايي برويد كه در آن ها احتمال آشنا شدن با مردهاي جالبي كه كارهاي جالبي مي كنند، وجود داشته باشد. شما مي خواهيد با مردي آشنا بشويد كه از او خوش تان بيايد، كسي كه جالب و هيجان انگيز بوده وتوجه اش به زندگي و كارش باشد. شركت هاي فعال و داراي رشد سريع، يكي از جاهايي هستند كه مي شود آن ها را پيدا كرد. 

 

يك راه ديگر براي ايجاد آشنايي هاي جديد اين است كه در دوره هاي تكميلي اي شركت كنيد كه مي توانند به شما كمك كنند، تا در رشته ي خود پيشرفت كنيد. اين دوره ها در آموزشگاه ها، دپارتمان رشد و توسعه در دانشگاه ها و مؤسسات و سازمان هاي برگزار كننده ي سمينارها ارائه مي شوند. دو امتياز عالي برای بالا بردن مهارت های تان بوسیله شركت در اين سمينارها وجود دارد:

 

اولی این است: يكي از سريع ترين راه ها براي جلو رفتن و ارتقاء پيدا كردن در شغل تان است. هرچه ارتقاء پيدا كنيد، درآمدتان بيشتر مي شود. هرچه حقوق تان بالا برود و بيشتر ارتقاء پيدا كنيد، احتمالاً با مردهاي بهتر و جالب تري آشنا خواهيد شد. 

 

دومین دلیل برای شرکت در دوره ها و سمینارها این است : كساني كه دوست داريد با آنها آشنا شويد، در همان دوره ها و سمينارها شركت مي كنند و معمولاً هم دليل شان براي اين كار با شما يكي است. وقتي در يكي از اين سمينارها اطراف تان را نگاه مي كنيد، از ميزان افرادي كه جذب آن ها مي شوند، حيرت مي كنيد. من سالهاست كه سمينار برگزار مي كنم و هميشه از سطح بالاي افرادي كه وقت مي گذارند و سختي ها را متحمل مي شوند تا تجربه هاي آموزشي بيشتري كسب كنند، متعجب مي شوم.

 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

کاری جدید از شادن پژواک

 

        

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها