رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


در جاي مناسب جست و جو كنيد - برایان تریسی - کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

در جاي مناسب جست و جو كنيد - برایان تریسی - کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

در جاي مناسب جست و جو كنيد 

 

برایان تریسی

 

کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

 

يكي از مهم ترين قانون هاي زندگي، قانون احتمالات است. اين قانون مي گويد كه احتمالوقوع هرچيزي وجود دارد. احتمال اينكه خورشيد از شرق طلوع و در غرب غروب كند، صد در صد است. احتمال اينكه در اين دوره و زمانه، شما در طول زندگي كاري تان به استقلال مالي برسيد، حدود پنج درصد است. احتمال اينكه با مرد دلخواه تان آشنا شويد و ازدواج كنيد، متغير است و بستگي به كارهايي دارد كه انجام مي دهيد تا اين شانس را افزايش بدهد كه شما شخص مناسب در زمان مناسب باشيد كه در شرايط مناسب با شخص مناسب آشنا مي شويد. 

 

يكي از كليدهاي بزرگ موفقيت در عشق و روابط اين است كه با افزايش دادن احتمالات، شانس پيدا كردن رابطه ي مناسب را بالا ببريد. براي انجام دادن اين كار، تعداد دفعات حضورتان در مكان هايي را افزايش بدهيد كه مرد ايده آل تان هم ممكن است آنجا باشد. 

با برداشتن سه قدم اول، تا حد خوبي مي دانيد كه به دنبال چه نوع مردي هستيد و وقتي در رابطه ي ايده آل تان باشيد، چه احساسي خواهيد داشت. حالا از خودتان بپرسيد: " احتمال پيدا كردن مرد ايده آل من كجا بیشتر است؛ هم در زمان كاری و هم بعد از كار؟"اگر تصميم گرفته ايد كه با شخصي با گرايش هاي مذهبي آشنا بشويد كه به طور منظم به مكان هاي مذهبي مي رود، بايد به مكان هاي مذهبي برويد، در مراسم هاي معنوي بيشتر شركت كنيد و به جلسه هاي مذهبي برويد. بايد عضو انجمن هاي مذهبي بشويد و فعاليت كنيد. داوطلبانه وقت بگذاريد تا با افراد ديگر آشنا شده ودر فعاليت هاي مذهبي با هم همكاري كنيد. احتمال اينكه با فردي آشنا شويد كه او هم در فعاليت هاي معنوي شركت مي كند، خيلي بالاست. افراد زيادي بدين روش با زوج ايده آل شان آشنا شده و ازدواج كرده اند. 

 

اگر يكي از معیارهای تان اين است كه با مردي آشنا شويد و ازدواج كنيد كه همين حالا از نظر مالي موفق است يا در آينده به موفقيت مالي مي رسد، در اين زمينه هم بايد در جاي مناسب جست و جو كنيد. ممكن است به اين فكر بيفتد كه در يك شركت يا در صنعتي كه رشد سريعي دارد، مشغول به كار شويد. اگر در محل كارتان افراد زيادي در مسير پيشرفت سريع قرار داشته باشند، احتمال آشنا شدنتان با يك فرد خوش آتيه بسيار زياد خواهد شد. كساني كه در زمينه ي رسيدن به پول فراوان جدي هستند، همان افرادي هستند كه در سمينارهاي برنامه ريزي مالي شركت مي كنند، سمينارهايی گه تبليغ بسياري از آن ها به طور مرتبدر روزنامه ها چاپ مي شود. اين افراد همچنين در سمينارهاي مربوط به املاك، سمينارهاي فروش و سمينارهاي موفقيت شركت مي كنند.

 

بايد حواستان به اينگونه سمينارها باشد، هنگامي كه برگزار مي شوند، ثبت نام كنيد و حتماً در آن ها شركت كنيد. با اين كار، احتمال آشنا شدن و جذب مردان جالبي را كه علايق مشتركي با شما دارند، افزايش مي دهيد. وانگهي، بعضي وقت ها مردم مي گويند كه اين راه، روش زياد عاشقانه اي براي پيدا كردن رابطه ي ايده آل نيست، اما آشنا شدن و ازدواج با يك شخص موفق، همانند آشنا شدن و ازدواج با يك شخص شكست خورده، آسان است. شما شخص بسيار مهمي هستيد و زندگي تان خيلي با ارزش است. عشق و توجه تان احتمالًا با ارزش ترين چيزهايي هستند كه مي توانيد به فرد ديگري هديه كنيد. وقتي كه حق انتخاب داريد، بايد هر كاري كه ممكن است انجام بدهيد تا مطمئن شويد كه عشق و توجه تان در جايي صرف شده كه بيشتر از همه قدرش دانسته مي شود و به خودتان هم بيشترين سود مي رسد.

 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

کاری جدید از شادن پژواک

 

        

 

اشتراک گذاری:

پیامها