رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


صنعت درست و شرکت درست را انتخاب کنید - برایان تریسی - کتاب صوتی بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید

صنعت درست و شرکت درست را انتخاب کنید - برایان تریسی - کتاب صوتی بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید

صنعت درست و شرکت درست را انتخاب کنید

برایان تریسی

کتاب صوتی 21 روش عالی برای اینکه بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید

همانطور که می دانید بعضی صنایع درحال رشد و توسعه هستند و هزاران نفر را جذب خود می کنند. این صنایع، بخصوص در زمینه ی تکنولوژی پیشرفته، فرصت های فوق العاده ای برای مردان و زنانی ارائه می کنند که می خواهند سریعتر از افراد عادی رشد کنند. 

در همین زمان خیلی صنایع دیگر درجا می زنند یا عملا دارند نزول می کنند. این صنایع هم دائما نیروی جدید استخدام می کنند تا جایگزین نیروهایی شوند که از دست می دهند، اما در نتیجه ی اتوماسیون، تکنولوژی، تغییر اولویت های مشتری و رقابت، بعید است این صنایع در سال های آینده رشد بکنند. 

پس اولین کارتان این است که در شروع، صنایع با رشد سریع را از صنایع با رشد کند، تفکیک کنید. پیشرفتی که می توانید در جهت حقوق بیشتر و ترقی سریع تر در یک صنعت با رشد سریع طی چند سال داشته باشید، بیشتر است از پیشرفتی که طی پنج یا ده سال در یک صنعت با رشد کند دارید. 

خودتان را به صورت یک سرمایه ی ارزشمند (مثل پول) ببینید و بازار را به صورت جایی ببینید که می خواهید خودتان را در آن سرمایه گذاری کنید تا بیشترین بازده را از انرژی ذهنی، احساسی و فیزیکی تان بگیرید. وقتی پای اختصاص دادن زندگی و کارتان به یک شرکت بخصوص در یک صنعت بخصوص در میان است، کاملاً خودخواه باشید. 

وقتی کار درست را در شرکت درست پیدا کردید، آن وقت دل و جان تان را به این بدهید که آن کار را عالی انجام بدهید. این کار شما را در موقعیتی عالی قرار می دهد که بیشتر حقوق بگیرید و سریع تر ترقی کنید. 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

کاری جدید از شادن پژواک

 

                

اشتراک گذاری:

پیامها