به کسب و کار نگاهی بلندمدت داشته باشید - برایان تریسی - کتاب صوتی کسب و کار پرسود

به کسب و کار نگاهی بلندمدت داشته باشید - برایان تریسی - کتاب صوتی کسب و کار پرسود

به کسب و کار نگاهی بلندمدت داشته باشید

برایان تریسی

کتاب صوتی کسب و کار پرسود

توانایی شما در تفکر صحیح درمورد کسب و کارتان درامروز و کسب و کارتان درآینده، تأثیر زیادی بر موفقیت و سوددهی فعلی شرکت تان دارد. همه مدیران برجسته، تفکر بلندمدت دارند. درذهن شان پنج سال بعد را طرح ریزی می کنند و تصور می کنند که درآن زمان می خواهند کجا باشند و باید چه بکنند تا به آن هدف ها برسند.

بهترین کاری که امروزه درمورد برنامه ریزی راهبردی در حال انجام است، کار"گری همل " و" سی کی پراهلد" است. کمکی که آن ها به تفکر بازرگانی کرده اند، حول این ایده است که "برای اینکه در آینده در زمینه ی کاری تان پیشرو باشید، باید شایستگی های محوری خاصی را در خودتان ایجاد کنید که احتمالاً امروز آن ها را ندارید "کلید تفکر راهبردی بلند مدت این است که شایستگی های محوری را که نیاز خواهید داشت، شناسایی کنید و بلافاصله شروع کنید به ایجاد یا به دست آوردن آن شایستگی های محوری تا در بازار و رقابت آینده،جایگاه محکمی داشته باشید.

"پیتر دراکر" ، مشاور مدیر می گوید که هرگز چیزی را پیش بینی نمی کند، او تنها بررسی می کند که همین حالا اوضاع چگونه پیش می رود و پی آمدهای احتمالی را در سال های آینده تشخیص می دهد. شما هم باید همین کار را بکنید.

جریان های موجود در کسب و کارتان چیست؟ بر اساس چیزهایی که امروز می دانید، بازارتان به کدام جهت حرکت می کند؟ درمورد مردم، تکنولوژی، محصول، خدمات، امور مالی و رقابت، بازارتان چه تغییری می کند؟ سه تا پنج سال آینده، چه توانایی ها و مهارت های جدیدی را لازم خواهید داشت تا بتوانید در راس حوزه ی کاری تان باشید؟ 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

کاری جدید از شادن پژواک

 

             

اشتراک گذاری:

پیامها