رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


دانشجوي مادام العمرباشيد - برایان تریسی - کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

دانشجوي مادام العمرباشيد - برایان تریسی - کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

دانشجوي مادام العمرباشيد

برایان تریسی

کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه

ما وارد عصر اطلاعات شده ايم و قرن بيست و يكم متعلق به كساني است كه اهل ياد گرفتن هستند. قرن بيست و يكم متعلق به كساني است كه به طور مداوم تلاش مي كنند معلومات، مهارت ها و توانايي هايشان را به روز كنند تا از تغييرات سريعي كه در اطلاعات، فن آوري و رقابت ها رخ مي دهد، عقب نمانند. 

مي دانيد كه اگر هميشه غذاهاي پاك، سالم و مغذي بخوريد، هميشه از نظر جسمي احساس سلامتي، انرژي و سرحال بودن خواهيد كرد. به همين ترتيب اگر ذهن تان را با جريان مداومي از ايده هاي جديد تغذيه كنيد كه بتواند به شما كمك كند زندگي كاري و شخصي تان را بهبود ببخشيد، فردي شاد تر، مثبت تر، مطمئن تر و شايسته تر خواهيد شد. 

سه كار وجود دارد كه مي توانيد انجام بدهيد تا يك دانشجوي مادام العمر باشيد و خودتان را در مسير بهبود شخصي و كاري دائمي قرار دهيد:

اولین کار این است که هرروز درمورد رشته و رشد شخصي تان مطالعه كنيد. به ياد داشته باشيد مطالعه براي ذهن همان تاثيري را دارد كه ورزش براي جسم دارد. با كمي مطالعه در هرروز، انباشته شدن دانش در حال رشد شما مي تواند تاثير شگفت انگيزي داشته باشد. هرچه در درون تان شخص بهتري بشويد، در بيرون هم اشخاص بهتري را به خودتان جذب خواهيد كرد. وقتي به جاي روزنامه خواندن يا تماشاي تلويزيون، روزي يك ساعت درمورد رشته ي خودتان مطالعه كنيد، يك كتاب در هفته مي شود. از آنجايي كه ميانگين كتاب خواني افراد در آمریکا، كمتر از يك كتاب در سال است، اگر هفته اي يك كتاب بخوانيد كه به نحوي زندگي تان را بهبود بخشد، به شما مزيتي قطعي نسبت به ساير افراد خواهد داد. 

همانطور كه قبلا هم صحبت كرديم، بايد در هر فرصتي در سمينارها و دوره ها شركت كنيد. يك سمينار خوب، مي تواند زندگي يا حرفه تان را عوض كند. براساس تجربه ي من در ارائه سمينارهاي رشد شخصي يا كاري، معمولا مواردي را ديده ام كه زنان و مردان در سمينارهاي من با هم آشنا شده اند و متوجه شده اند كه براي هم كاملا مناسب هستند و در نتيجه، به ازدواج سعادتمندانه اي دست پيدا كرده اند. 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

کاری جدید از شادن پژواک

 

                       

 

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها