حس هدفمندی را در خود پرورش دهید - برایان تریسی - کتاب صوتی 21راز میلیونرهای خودساخته

حس هدفمندی را در خود پرورش دهید - برایان تریسی - کتاب صوتی 21راز میلیونرهای خودساخته

حس هدفمندی را در خود پرورش دهید

برایان تریسی

کتاب صوتی 21 راز میلیونرهای خودساخته

اینجا جایی است که رؤیاهای خود را از هوا به صورت اهدافی مشخص و روشن روی کاغذی می آورید. شاید بزرگترین کشف در تاریخ بشر این باشد: «شما همان می شوید که اغلب به آن فکر می کنید.» دو عاملی که بیش از هر چیز دیگر بر زندگی شما تأثیر می گذارد یکی این است که اغلب اوقات به چه چیز فکر می کنید و دوم اینکه چگونه به آن فکر می کنید.

افراد موفق بیشتر اوقات به اهدافشان فکر می کنند، در نتیجه، مدام به اهدافشان نزدیک تر می شوند و اهدافشان نیز به آن ها نزدیک می شود. هر آنچه بیشتر اوقات به آن فکر کنید در زندگی تان رشد می کند. اگر در مورد اهدافتان فکر، صحبت و تجسم کنید، موفقیت شما بسیار بیشتر از کسی خواهد بود که اغلب در مورد نگرانی ها و مشکلاتش فکر و صحبت می کند. در اینجا تمرینی برای شما وجود دارد. کاغذی درآورید و بالای آن بنویسید «اهداف» و تاریخ امروز را بزنید. و بعد 10 هدفی را که در 12 ماه آینده امیدوارید به آن برسید را بنویسید.

اهداف خود را به زمان حال بنویسید، به گونه ای که یک سال گذشته و شما به آن اهداف رسیده اید. هر هدف را با کلمه ی «من» شروع کنید تا به شخص شما مربوط شود. برای مثال می نویسید درآمد من، دارایی من، ماشین من، وزن من و غیره. با تهیه لیستی برای خودتان با 10 هدف برای سال آینده، به 3% از بزرگان جامعه می پیوندید.

حقیقت غمناک این است که 97% بزرگسالان هرگز در تمام طول زندگیشان لیستی از اهدافشان ننوشته اند. پس از تهیه لیست ده هدفی، آن ها را مرور کنید و این سؤال را از خودتان بپرسید: دست یابی به کدام یک از این اهداف بیشترین تأثیر مثبت را در زندگی من خواهد گذاشت؟ یک دایره دور پاسخ این سؤال بکشید و آن را مهمترین و اولین هدف خود در آینده قرار دهید. برای رسیدن به این هدف، زمانی خاص و برنامه ای معین کنید.

بر اساس این برنامه عمل نمایید و هر روز اقداماتی انجام دهید که شما را به هدفتان نزدیک تر کند. از این پس همیشه در مورد این هدف و چگونگی دست یابی به آن فکر کنید و همه ی اقداماتی را که در جهت تحقق آن ضروری است مد نظر قرار دهید. با این تمرین قدرتمند، خلاقیت شما تحریک می شود و توانایی های بالقوه تان بیش از پیش شکوفا می شود.

 

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

کاری جدید از شادن پژواک

 

                       

 

اشتراک گذاری:

پیامها