رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


سه قانون - کتاب صوتی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید - برایان تریسی

سه قانون - کتاب صوتی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید - برایان تریسی

سه قانون

برایان تریسی 

کتاب صوتی درآمدی که واقعا ارزشش را دارید به دست آورید

در رابطه با آموزش ذهنی 3 قانون وجود دارد که می‌خواهم روی آنها تاکید کنم.

اول اینکه: مهم نیست از کجا آمده‌اید، چیزی که مهم است این است که به کجا می‌خواهید بروید. آینده از گذشته خیلی مهمتر است. شما نمی‌توانید گذشته را تغییر دهید اما با تغییر کارهایی که امروز انجام می‌دهید می‌توانید آینده‌ی خود را تغییر دهید.

دوم اینکه: برای آنکه زندگی‌تان بهتر شود، شما باید بهتر شوید. اگر می‌خواهید پول بیشتری کسب کنید باید بیشتر یاد بگیرید. امروزه دانش منبع اصلی ارزش است. اگر می‌خواهید کیفیت و کمیت زندگی‌تان را بهبود بخشید باید کیفیت و کمیت دانش و مهارتهای خود را بهبود بخشید.

سوم اینکه: هر چیزی که بخواهید را می‌توانید یاد بگیرید تا انسانی شوید که می‌خواهید بشوید و می‌توانید به هر هدفی که ممکن است برای خود تعیین کرده باشید، برسید. محدودیتی وجود ندارد، مگر محدودیتهایی که خودتان در ذهنتان تعیین می‌کنید.

از امروز خودتان را به پروژه‌ی "با خود این کار را بکنید" تبدیل کنید. فرآیند مادام‌العمر بهتر شدن در همه‌ی زمینه‌هایی که برای شما مهم است را آغاز و ادامه دهید. همانطور که یک قهرمان ورزشی ماهیچه‌های خود را همزمان و با تعادل قوی می‌کند شما نیز باید ماهیچه‌های ذهنی خود را متعادل گسترش بدهید. آموزش متنوع ذهنی واقعا گام مهمی به سمت کنترل سرنوشت و همچنین بدست آوردن چیزی که واقعا ارزشش را دارید، است. 

مجموعه کتاب های صوتی - برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت - برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش - برایان تریسی

ویدئوی مفهوم نوین پیروزی - برایان تریسی

 

کاری جدید از شادن پژواک

                                                    

 

اشتراک گذاری:

پیامها