رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


سه گام تا موفقیت - کتاب صوتی فرزانگی - جیم ران

سه گام تا موفقیت - کتاب صوتی فرزانگی - جیم ران

سه گام تا موفقیت

کتاب صوتی فرزانگی

جیم ران

پنجاه و شش دقیقه ای با نام «سه گام تا موفقیت» برای نوجوانان، به استودیو رفتم. هرچند روی صحبتم با نوجوانان بود، ولی اصول مطرح شده در آن برنامه به کار بزرگترها هم می آید.

اخیراً از من خواسته شد تا هر یک از این سه گام را در چند جمله خلاصه کنم. برای اینکه شما نیز از این سه اصل اساسی استفاده ببرید، در اینجا به آنها اشاره می کنم.

1.   هدف گذاری

 من به آن می گویم چشم انداز آینده. بیشتر مردم، از جمله کودکان، اگر بتوانند آینده را ببینند، هزینۀ آن را خواهند پرداخت. بنابراین، باید به بچه ها در دیدن آینده ای روشن کمک کنیم تا انگیزه پیدا کنند و هزینۀ پاداش های فردا را امروز بپردازند. داشتن هدف به آنها کمک می کند که آینده را به روشنی ببینند.

2.   رشد شخصی.

 خیلی ساده است. پیوسته به خودآموزی مشغول باشید و مرتب به اطلاعات خود بیفزایید. پاداش این انضباط را در سرتاسر زندگیتان مشاهده خواهید کرد. برای این کار پیشنهاد می کنم حداقل زمانی را در روز برای کتاب خواندن، نشستن پای صحبت بزرگان، شرکت در سمینار، یادداشت برداری از نکته های آموزنده و گشتن با انسان‎های موفق، بگذارید. چارلی تریمِندس جونز می گوید، میزان رشد شما در پنج سال آینده حاصل مجموع کتاب هایی است که می خوانید و انسان هایی است که با آنها همنشین می شوید. 

 آثار جیم ران:

ویدئوی 10 قانون موفقیت جیم ران

کتاب صوتی فرزانگی - جیم ران

کتاب صوتی 12 ستون موفقیت - جیم ران

کتاب صوتی معجزه های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی پازل های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی فصل های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی نگرانی های زندگی - جیم ران

کتاب صوتی تجارت بازاریابی شبکه ای خودتان را بسازید - جیم ران

 

تولید اونتشار توسط شرکت شادن پژواک

اشتراک گذاری:

پیامها