رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


با حقیقت‌ها روبرو شوید -  برایان تریسی

با حقیقت‌ها روبرو شوید - برایان تریسی

کتاب صوتی قورباغه ات را ببوس

 

برایان تریسی

با حقیقت‌ها روبرو شوید

گاهی برای بوسیدن قورباغه، واقعا تصمیم می‌گیرید که قورباغه را در آغوش بگیرید و بپذیرید که قورباغه‌ها می‌توانند لزج، سرد و زشت باشند. 

گاهی، قورباغه را به منظور خداحافظی می‌بوسید و قورباغه برانگیزنده احساس گناه و قضاوت‌کننده را رها می‌سازید. گاهی انتخاب می‌کنید که انتظاراتتان را تغییر دهید و قورباغه را با دید دیگری نگاه کنید. گاهی شاید باید پیشانی قورباغه را ببوسید و او را ببخشید.

راه‌های زیادی وجود دارد تا قورباغه‌های زندگیتان را حذف کنید.

جهان روانشناسی دو نوع شخصیت را تعریف کرده است: روبروشونده و فرارکننده. تعجب‌آور نیست که افراد روبروشونده که کسانی هستند که با ترس‌هایشان روبرو می‌شوند، با واقعیت‌ها مواجه می‌شوند و با صداقت و مشتاقانه به افراد و مشکلات زندگیشان رسیدگی می کنند از افراد فرار کننده شادتر، موثرتر و با اعتماد به نفس بیشتری هستند.

افراد روبروشونده ترس از مواجه شدن را می‌پذیرند. آن‌ها احساساتشان را کنترل می‌کنند. افراد فرارکننده از ناشناخته‌ها می‌ترسند و اعتمادبه‌نفسی که لازمه پیشرفت است را ندارند.

خوشبختانه، با تصمیم به "رو در رو شدن با قورباغه پیش از بوسیدن آن" بوسیله‌ی عادت کردن به مواجهه‌ی صادقانه با موقعیتتان به جای طفره رفتن یا انکار مشکلات می‌توانید به فرد قدرتمندتر و مثبت‌تری تبدیل شوید. 

 

 کتاب صوتی قورباغه ات را ببوس - برایان تریسی

مجموعه کتاب های صوتی برایان تریسی

ویدئوی 10 قانون موفقیت برایان تریسی

ویدئوی حقایق جدید فروش

 

محصول  شادن پژواک

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها