رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


تصمیم بگیرید

تصمیم بگیرید

کتاب صوتی 21 روش عالی برای اینکه زمانتان را مدیریت کنید

نویسنده برایان تریسی

تصمیم بگیرید

هر تغییر مثبتی در زندگیتان با یک تصمیم واضح و صریح برای شروع به انجام یک کار یا دست کشیدن از یک کار شروع میشود.تغییر قابل ملاحظه وقتی شروع میشود که تصمیم میگیرید به چیزی وارد یا از چیزی خارج شوید، به چیزی بچسبید یا آنرا رها کنید .

مصمم بودن یکی از مهمترین خصوصیات مردان و زنان موفق و خوشبخت است. راه پرورش مصمم بودن، تمرین و تکرار دوباره و دوباره است تا وقتی که برایتان مثل نفس کشیدن، یک کار طبیعی شود. حقیقت تأسف انگیز ایناست که اشخاص به این دلیل فقیرند که هنوز تصمیم نگرفته اند پولدار شوند. اشخاص به این دلیل چاق و نا سالم هستند که هنوز تصمیم نگرفته اند لاغر و سالم بشوند. افراد به این دلیل وقت تلف کنهای کم بازده هستند که هنوز تصمیم نگرفته اند در تمام کارهایشان پر بازده باشند.

 

همین امروز تصمیم بگیرید که هر چقدر هم که طول بکشد و هر چقدر هم که نیاز به سرمایه گذاری داشته باشد، در مدیریت زمان و کارایی شخصی ماهر بشوید. همین امروز اراده کنید که این اصول را بارها و بارها به کارگیرید تا برایتان عادت شود. خودتان را منضبط کنید تا کاری که میدانید برای بهترین شدن در رشته کاریتان لازم است را انجام دهید.شاید بهترین تعریف انضباط شخصی عبارت است از توانایی وادار کردن خودتان به انجام کاری که باید بکنید در زمانی که باید انجام دهید، چه حالش را داشته باشید و چه نداشته باشید. معلوم است تا وقتیکه حال انجام کاری را دارید، انجامش راحت است اما وقتی حالش را ندارید و بازهم خودتان را وادار میکنید آنرا به هر حال انجام دهید، زندگی و کارتان را در مسیر ترقی می اندازید.

اشتراک گذاری:

پیامها