رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی پازل های زندگی

کتاب صوتی پازل های زندگی

کتاب صوتی پازل های زندگی

نویسنده رندی گیج

 

فرايند تغييرات چگونه آغاز می­شود؟

تغييرات از يكي از دو منبع زير مي آيد. اول اينكه، ممكن است ما از روي استيصال به تغييرات روي آوريم. گاهي اوقات شرايط زندگي ما چنان از اختيارمان خارج است كه جستجو­ي­مان را براي يافتن پاسخ­ها رها مي­كنيم؛ چون به نظر مي­رسد زندگي­مان فقط با سؤالات بی­جواب پر شده است. البته اين احساس شديد حاصل از درماندگي است كه ما را به يافتن راه­حل­ها سوق مي­دهد. افسردگي نتيجه­ي نهايي و اجتناب­ناپذير ماه­ها و سال­ها قصور و بي­توجهي است كه ما را به جايي مي­رساند كه فقط مي­خواهيم پاسخ­هاي فوري براي چالش­هاي انباشته شده­ي زندگي پيدا كنيم.

دومين منبعی كه ما را تحريك مي­كند در زندگي­مان تغيير ايجاد كنيم، شور و شوق درونی است. خوشبختانه، این همان جایی است که الان شما در آن ایستاده­اید؛ در آستانه­ی شوق گرفتن برای ایجاد تغییرات اساسی و بزرگ در زندگی­تان آن هم در نتیجه­ی پیامی که می­خواهم اکنون در اختیارتان قرار دهم.

 

شوق درونی مي­تواند از هر منبعي و در هر زماني سراغ ما بيايد. يك آواز مي­تواند در ما شوری برانگیزد، يك كتاب مي­تواند ما را به وجد آورد، همچنان كه يك سخنراني و فيلم اثرگذار مي­تواند همین کار را بکند. داستان فردي كه عليرغم مشكلات­اش به موفقيت رسيده مي­تواند احساسات ما  را برانگیزد. شوق درونی، از هر منبعي که باشد، احساسات را در درون ما برمي­انگيزد؛ احساسي كه اميد، آرزو و عزم و اراده­ي ما را زنده مي­كند. اين زمزمه­ي گذراي قوت قلب و اعتماد است كه باعث مي­شود ما به توانایی خویش آگاه شويم؛ جرقه­اي از شوق را در وجودمان حس كنيم، ذهن­مان از يك امکان به امکانی ديگر بیاندیشد و هر تفكري لبريز از اميد و شانس موفقيت و شادي باشد. در اين لحظه­ي گذرا هنگامي كه شوق درونی، روح و روان ما را به سوي عملي مي­كشاند يا به انجام عملی مشغول می­شویم و یا كاري انجام نمی­دهيم اما از احساس گرم و خوشايندي كه درون ماست مسرور و خوشنوديم و اين گرمي و نشاط همچنان در درون ما به راه خود ادامه مي­دهد.

اشتراک گذاری:

پیامها