رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی 101 ایده برتر

کتاب صوتی 101 ایده برتر

کتاب صوتی 101 ایده برتر (جلداول)

 نویسنده مارک ویکتورهانسن،جیمز اسکینر و رویس کروگر

 

نام ارزشمند شما

(بدست آوردن بزرگترین دارایی زندگی)

این کتاب شیوۀ بدست آوردن بزرگترین دارایی زندگی را به شما نشان می­دهد؛ نام شما، که سبب پیشرفت و افتخار شما می­شود.

نام شما باارزش­ترین دارایی شماست. این نام از بدو تولد به شما داده شده است. آن را رایگان بدست آورده­اید، اما بسیار ارزشمند است.

بدن شما، با تمام ویژگی­های معجزه­آسایش روزی از بین خواهد رفت، اما نام شما تا ابد باقی می‏ماند! این نام به چه معناست؟ شما را چگونه می‎شناسند؟ چه کارهایی سبب افتخار نام شما می‏شود و چه کارهایی این نام را لکه­دار می‏کند؟

هنگامی که زندگی را آغاز می­کنیم، نام ما نه عیب و ایرادی دارد و نه شهرت و افتخاری. صفحاتِ کتاب نام ما، خالی است. و سپس آغاز به نوشتن می­کنیم.

ما با آنچه انجام می­دهیم؛ با شیوۀ رفتار خود با دیگران، با شیوۀ گفتار خود، با افکار و شیوۀ زندگی خود، و با اهداف انتخابی خود و افرادی که برای همکاری برمی­گزینیم، در کتاب نام خود می­نویسیم.  

 چه خوشنامی نصیب ما باشد و چه بدنامی! همین بس که بدانیم خودِ ما آن را ساخته­ایم!

نامی که برای خود ساخته­اید، سرعت رویدادهای زندگی شما را مشخص می­کند.

اگر سایرین شما را فردی مؤثر در کارهای گروهی بدانند، علاقه خواهند داشت که در تیم شما کار کنند، و در نتیجه طرح­های شما به سرعت به ثمر خواهد نشست.

اگر شما به عنوان فردی خودخواه شناخته شده و تنها نگران منافع خود باشید، دیگران از ورود به تیم شما خودداری خواهند کرد؛ در نتیجه اهداف شما به کندی پیش خواهد رفت و در هر مرحله­ای با سرخوردگی مواجه خواهید شد. از این­رو برای پیشبرد اهداف خود باید افرادی جدید پیدا کنید، افرادی که از نام و شهرت شما بی­اطلاع باشند.

هرچه روابط شکست­خورده­ی بیشتری داشته باشید، لازم می­شود در ارتباطات خود بیشتر به سراغ قانون و مقررات بروید. در این هنگام خود را در حال تنظیم قراردادهای طولانی خواهید یافت تا افرادی که شما را نمی­شناسند، نسبت به شما احساس امنیت بیشتری داشته باشند.

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها