رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی درآمدی که ارزشش را دارید

کتاب صوتی درآمدی که ارزشش را دارید

کتاب صوتی درآمدی که ارزشش را دارید،بدست بیاورید

 

نویسنده برایان تریسی

آلیس در سرزمین عجایب

در سراسر دنیا، در آمریکا و مخصوصا در آسیا و اروپا، برخی از باهوش‌ترین، بلندهمت‌ترین و مصمم‌ترین مخترعان، کارآفرینان، نوآوران و آفرینندگان، شب و روز کار می کنند تا تکنولوژیهای متفاوت و جدیدی ایجاد کنند که باعث خلق صنایع جدید و از بین رفتن صنایع قدیمی بشوند.

خیلی از افراد بر پایه "آلیس در سرزمین عجایب" زندگی می‌کنند، احساس می‌کنند در جهانی موازی با این جهان زندگی می‌کنند و به اطراف خود نگاه می‌کنند اما متوجه نیستند در اطرافشان چه اتفاقاتی می‌افتد. در کتاب "آلیس در سرزمین عجایب" نوشته‌ی لویس کارل، صحنه‌‍ای وجود دارد که آلیس با خرگوشی که مدام می‌دود و می‌گوید "دیر شده. ملاقات مهم من دیر شده." صحبت می‌کند. آلیس از خرگوش می‌پرسد "چرا همیشه می‌دوی؟ چرا آهسته‌تر نمی‌روی؟"

 خرگوش همانطور که درجا می‌دوید جواب داد "این واقعا دویدن نیست. اگر می‌خواهی در جای قبلی خود بمانی باید اینطور بدوی.  اگر بخواهی جلو بیافتی باید حداقل دو برابر این بدوی!"

 

در زندگی ما نرمال جدید این است که باید دو برابر قبل بدویم تا در موقعیت شخصی، ملی و جهانی خود باقی بمانیم. باید مقداری سخت‌تر و با هوش بیشتری کار کنیم، بیشتر از آنکه تا به حال از ما انتظار می‌رفت. بقیه جهان به ما رسیده‌اند و می‌خواهند از همان استاندارد زندگی‌ای که ما لذت می‌بریم، لذت ببرند. تنها تفاوتمان این است که آنان حاضرند 6 روز در هفته 12 الی 16 ساعت در روز یا بیشتر برای رسیدن به این هدف کار کنند. آنها مصمم هستند که این موقعیت ما را بدست آورند.

اشتراک گذاری:

پیامها