رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


چرا کتاب صوتی ؟

چرا کتاب صوتی ؟

چرا کتاب صوتی گوش دهیم ؟

اگر از هر کدام از انسان ها سوال شود که دوست دارند فرد آگاهی باشند یا خیر ، مسلما جواب همه بله خواهد بود

می دانیم که داشتن آگاهی در زمینه های مختلف و مباحث روز نیازمند مطالعات بسیاری است ، خصوصا در جامعه کنونی که سرعت رشد داده ها با سرعت نور در رقابت است هر لحظه غفلت از کسب دانش ، زندگی ما را بارها وبارها از دنیا و جوامعی که هر روزه در آن زندگی می کنیم عقب می اندازد. این تنها مختص به قشر جوان یا جامعه تحصلیکرده ما نیست بلکه اکنون همه نیازمند بالا بردن دانش خود برای همراهی این قطار سریع و سیر زمانه هستیم.

اما همه ی ما یک بهانه ی بزرگ برای مطالعه نکردن داریم ؟ کمبود زمان !

تا حدودی این بهانه پذیرفته شده است. پس اکنون چه کنیم؟! گوشه ای بایستیم و نظاره گر حرکت دنیا باشیم ؟!!

مسلما خیر!

به کمک کتاب‌های صوتی می شود در زمان صرفه جویی کرد، در شرایط مختلف به کتاب گوش داد، حتی افراد بی‌سواد میتوانند از نعمت کتاب خواندن بهره‌مند شوند.

در وسایل نقلیه عمومی این کار تبدیل به یک عادت شده است که برای گذران زمان تنها کاری که انجام می دهیم گوش دادن به موسیقی است . درست است موسیقی گوش دادن هم برای همه ی ما لذت بخش است اما تا حالا فکرکرده اید افراد شاغلی که روزانه حداقل دو، سه ساعت از زمان خود را در مسیر خانه به محل کارهستند و این میلیون ها ساعت با موسیقی گوش دادن می گذرد؟!

تا حالا فکر کرده اید که به جای بهانه آوردن برای زمان مطالعه نداشتن ، می توانیم روزانه حداقل یک ساعت مطالعه داشته باشیم ؟! اما این مطالعه به جای خواندن ، گوش دادن است. نه کتابی نیاز دارد که سنگینی حمل آن ما را اذیت کنید ، نه شلوغی و سر و صدای خیابان ها و وسایل نقلیه عمومی ما را آزار می دهد.

اکنون همه چیز برای ما مهیاست که آگاهی خود را بالا ببریم ، پس با خودمان را با بهانه زمان ، هزینه ، ... فریب ندهیم.

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها