رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


والت دیزنی

والت دیزنی

والت دیزنی

شرکت والت دیزنیThe Walt Disney Company     شرکت رسانه‌های گروهی آمریکایی است، که بعنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های رسانه‌ای و سرگرمی جهان شناخته می‌شود.

والت دیزنی در ۱۶ اکتبر ۱۹۲۳ توسط والت دیزنی و با مشارکت برادرش روی اولیور دیزنی، در قالب یک استودیو کوچک انیمیشن‌سازی تاسیس شد. شرکت ولت دیزنی بسرعت توسعه پیدا کرد و به یکی از بزرگ‌ترین استودیوهای هالیوود تبدیل شد.

انیمیشن های کمپانی والت دیزنی، بخصوص کلاسیک هایی مثل زیبای خفته (Sleeping Beauty)، یا انیمیشن مشهور یخ زده (Frozen)، عنصر «خیال» بیش از واقعیت به چشم می خورد. این قصه های مبتنی بر افسانه و فولکلورهای مشهور، مخاطب را ساعاتی به جهان افسانه ای وارد می کند.

اما جالب است بدانید بسیاری از مکان های معروفترین فیلم های دیزنی، بر اساس قلعه، قصرها، شهر ها و کشورهای واقعی بوده است.

والت دیزنی یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده های انیمشن در جهان می باشد که بر اساس افسانه ها و قصه های کشورهای گوناگون و با الهام از کان های واقعی معروفترین انیمیشن های خود را ساخته است.

کتاب های صوتی والت دیزنی بر اساس انیمیشن های ان با صدای گویندگان انیمیشن تولید شده است که با فضاسازی های صوتی و همچنین افکت ها  شما را با شخصیت های داستان همراهی میکنند

کتاب های صوتی والت دیزنی توسط شادن پژواک بصورت فارسی دوبله شده و با صداگذاری و افکتهای اصلی تولید و منتشر شده است. این کتاب ها دارای تصویر و متن به همراه صوت می باشند و نسخه انگلیسی ان برای یادگیری و تقویت زبان بسیار مناسب می باشد.

اشتراک گذاری:

پیامها