نفیسه معتکف

نفیسه معتکف

نفیسه معتکف

نفیسه معتکف در آبان سال 1335 در شیراز متولد شد . تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در آن شهر به پایان رساند. سپس برای ادامه تحصیل به آمریکا رفت و در رشته مهندسی صنایع فارغ التحصیل شد .

آموزش زبان انگلیسی را از سن 9 سالگی شروع کرد و به دلیل علاقه زیادی که به زبان انگلیسی ، اولین کتابی را که داستانی کوتاه برای کودکان بود، در سن 13 سالگی ترجمه کرد و از این کار لذت زیادی بردم .

پس از ده سال به ایران بازگشت و مدتی در شرکت علوم و فنون مهندسی شیراز  مشغول به کار شد . به دلیل گرایش زیاد به زبان انگلیسی و ترجمه، کار در رشته تخصصی  را رها کرده و در سال 1365 پس از قبولی در آزمون پذیرش مدرس در کانون زبان به تدریس زبان انگلیسی مشغول شد که همکاریش با کانون زبان تا امروز هم ادامه دارد .

نفیسه معتکف  تا به امروز بیش از 190 کتاب در زمینه های رمان، تربیتی، عرفان، خودشناسی، روانشناسی، فراروانشناسی، خانوادگی، سیاسی و غیره ترجمه کرده که تعدادی از آنها به چندین چاپ رسیده است از جمله کتاب راز که در مدت چهار سال به چاپ چهل و چهار و قانون جذب به چاپ بیست و پنج رسیده است.

 

تک تک کتابهای ترجمه شده نفیسه معتکف گلچینی است از بین کتابهای زیادی که در سفرهایش به خارج از کشور و سپری کردن اوقات زیاد آنها را انتخاب و ترجمه گرده است

. هدف نفیسه معتکف  از ترجمه صرفا" کمک به هموطنان عزیزم در ایران و سراسر جهان است تا بتوانند سطح فرهنگ و آگاهی خود را بالا ببرند و با شناخت بیشتر خود و خدای خود زندگی پربار و مطلوبی را داشته باشند

اشتراک گذاری:

پیامها

کاربر مهمان

سلام دوست من - وقت عالی خوش - ممنونم از مطالب عالیتون - باقی بهره وری دیوانه وار 2 و 3 رو کی میزارین تو سایت ؟؟؟؟