ادل فبر و الین مزلیش

ادل فبر و الین مزلیش

ادل فبر و الین مزلیش 

کتاب ها و برنامه های اموزشی ادل فبر و الین مزلیش در سرتاسر دنیا مورد استفاده والدین و معلمان برای ارتباط بهتر با فرزندان و دانش اموزان قرار گرفته است.

اولین کتاب ادل فبر و الین مزلیش به نام والدین ازاد – فرزندان ازاد برنده جایزه کریستفر در امریکا شد و بعنوان کتاب ماه نتخاب شد و بیش از دو میلیون جلد فروش کرد که  برگرفته از 10 سال تجربه همکاری و شرکت در کارگاه های پرفسور هیم گونیت روانشناس کودک بود .

دومین کتاب اادل فبر و الین مزلیش چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند بعنوان پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز انتخاب  شد و بیش از 3 میلیون جلد از ان فروش رفته و به 30 زبان دیگر ترجمه شده است و کتاب چکونه با کودکان صحبت کنیم تا یادبگیرند برنده جایزه مجله کودک شد و جزو پرفروش ترین کتاب های سال شد.

ادل فبر Adele Faber از دانشگاه کوئین فارغ اتحصیل شد و مدرک خود در زمینه تاتر و بازیگری اخد کرد  وتخصص خود را از دانشگاه نیویورک در زمینه اموزش گرفت و 8 سال در دبیرستان تدریس کرد.

الین مزلیش Elaine Mazlish از دانشگاه نیویورک در زمینه تاتر و هنر فارغ التحصیل شد.

 

هر دوی انها شاگردان پرفسور هیم گینوت بودند و برنامه های زیادی در تلویزیون امریکا در برنامه های اپرا و صبح بخیر امریکا داشتند و هر کدام دارای سه فرزند می باشند.

 

کتاب های صوتی ادل فبر و الین مزلیش تولید و منتشر شده توسط شادن پژواک

کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا کودکان صحبت کنند

کتاب صوتی چگونه با کودکان صحبت کنیم تا یادبگیرند

کتاب صوتی چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها