دکتر اسپنسر جانسون نویسنده کتاب "چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟"

دکتر اسپنسر جانسون نویسنده کتاب "چه کسی پنیر مرا جابجا کرد؟"

دکتر اسپنسر جانسون

دکتر اسپنسر جانسون از مشهور ترین و محبوب ترین نویسنده های جهان است. او توانسته است با داستان های حکیمانه ی خود که مستقیماً با قلب و جان و افراد صحبت می کند، الهام بخش و محرک میلیون ها نفر در سر تا سر جهان باشد. اغلب، او را بهترین فردی می دانند می تواند موضوع های پیچیده ی متعددی را بگیرد و راه حل ساده و یگانه ای که برای حل آن ها کافی است، بدهد.

دکتر جانسون در رشته ی روان شناسی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی تحصیل کرده است و مدرک پزشکی از دانشکده ی سلطنتی جراحی و دانشکده ی هاروارد و مایوکلینیک دارد.

دکتر جانسون رئیس پزشک مؤسسه « مدترونیک » که مخترع ضربان سازهای قلبی محسوب می شوند، پزشک محقق در مؤسسه ی مطالعات منظم یک مرکز، مشاور مرکز مطالعات انسانی، دانشکده پزشکی کالیفرنیا و خط دهنده ی دانشکده بازرگانی هاروارد به جامعه انسانی خدمت کرده است.

 دکتر جانسون، نویسنده ی بسیاری از پر فروش ترین کتاب ها ـ که در نیویورک تایمز منتشر می شود ـ بوده است از جمله کتاب« چه کسی پنیر من را جابجا کرد؟ »، یک روش شگفت انگیز برای رویارویی با تغییر در کار و زندگی  که بیش از 12 میلیون جلد از آن فروش رفته است و کتاب « مدیر یک دقیقه ای » پر مصرف ترین شیوه ی مدیریتی در تمام جهان که آن را با همکاری « کن بلانچارد » نوشته است.

 حکایتهای دکتر اسپنسر جانسون بدون هیچگونه محدودیت زمانی توانسته است اعتماد بسیاری از خوانندگان کتابهایش را جلب نموده و شغل و زندگی میلیونها نفر را در سراسر جهان متغیر سازد.

میلیون ها نفراز خوانندگان کتابهای او توانسته اند به سادگی با اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت وکامیابی دست پیدا کنند .

دکتر جانسون یکی از موفق ترین افرادی می باشد که بارها برای پیچیده ترن موضوعات راه حل های ساده وآسانی را معرفی نموده است .

او به تنهایی ودر بعضی ازموارد با همکاری کن بلانچارد کتابهای موفقی را به بازار عرضه نموده است و

کتاب های دکتر اسپنسر جانسون در تمام دنیا موجودند و تا امروز به بیست و شش زبان ترجمه شده اند.

اسپنسر جانسون خالق سری کتاب های"ویلو تیلز" برای بچه هاست که براساس زندگی بزرگان نوشته شده است.

 

کتاب های صوتی دکتر اسپنسر جانسون تولید ومنتشر شده توسط شادن پژواک

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها