رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


رندی گیج

رندی گیج

رندی گیج

 رندی گیج، در خانواده ای دیده به جهان گشود که مادری تنها و بدون همسر، با درآمدی بسیار ناچیز، مسؤلیت بزرگ کردن سه کودک را بر عهده داشت.

 سالهای کودکی رندی گیج در فقر و فلاکت سپری شد. زمانی که او نوجوانی بیش نبود ، در دام اعتیاد به مواد مخدر و الکل گرفتار شد. بنابراین مجبور شد هم برای مصرف خویش و هم برای کسب درآمد، به فروش مواد مخدر روی آورد اما او با این درآمد نیز نمی توانست مخارج خود را تأمین کند. پس به سمت جرم و جنایت کشیده شد. او در نتیجه اعمال خلاف از دبیرستان اخراج و نهایتاً در یک سرقت مسلحانه دستگیر و روانه زندان شد

 زمانی که رندی گیج  در زندان به سر می برد ، مردی بازاریاب به استعدادی ذا تی و نهانی در وجود او پی برد که تا کنون در شخص دیگری ندیده بود او احساس کرد اگر رندی روش خود را در زندگی تغییر داده و در راه مثبت قدم بگذارد، می تواند هر کاری را که اراده کند به بهترین نحو ممکن انجام دهد و انسان موفقی شود. ازاین رو رندی را از این مطلب آگاه کرد که توانایی انجام کارهای بسیار عظیمی را دارد. این سخن تأثیر بسیار زیادی بر ذهن رندی گذاشت و او را دگرگون ساخت.

او شهامت و جرأتی مضاعف یافت و تصمیم گرفت زندگی خود را از نو بسازد. زمانی که از زندان آزاد شد، دنیا در نظرش تغییر کرده بود. او تصمیمش را گرفت تا آینده ای موفق برای خود بسازد. پس شروع به تلاش کرد: از کارگری به عنوان ظرفشوی یک شیرینی پزی آغاز کرد تا اکنون که به یک مولتی میلیونر تبدیل شده است. اکنون زندگی او به اندازه ای خوب است که اکثر مردم حتی در رؤیاهایشان نیز نمی توانند تصور کنند.

رندی گیج  یک انسان مولتی میلیونر و در عین حال بسیار خیرخواه است و خدمات بشردوستانه بسیار زیادی در سراسر جهان انجام می دهد

او در زندگی به تمام آرزوهایش دست یافته و اکنون تنها یک آرزو بیشتر ندارد: رموزی را که درباره موفقیت می داند با مردم جهان در میان بگذارد

 رندی گیج  تصویر سلامتی است. او در ٤٧ سالگی در بهترین وضعیت جسمانی قرار دارد. گویی که یک جوان ٢٥ ساله است. او سوار ماشین رؤیایی اش می شود، در خانه رؤیایی اش زندگی می کند، دو کمد بسیار بزرگ انباشته ازلباسهای گران قیمت طراحی شده توسط بزرگ ترین و مشهورترین طراحان ایتالیایی و فرانسوی دارد و ... . مردم به او لقب" ناپلئون هیل عصر جدید" داده اند

 رندی گیج مؤلف پر فروش ترین کتاب های جهان نظیر: ٣٧ راز موفقیت، توانگری را بر خود پذیرا باشید، موفقیت ذهن، 7 قانون معنوی موفقیت و ١٠١ کلید برای موفقیت شما، است.

 

اما باید توجه داشته باشید که رندی گیج  در یک چشم بر هم زدن، به موفقیت در زندگی دست نیافته است موفقیت او نتیجه سال ها کار و تلاش سخت و مداوم است. او توانست بر ذهن نیمه هشیار خود تسلط یابد؛ نقص های کار و نداشتن برنامه ریزی در زندگی را در خود کشف کرده و این موانع را از میان بردارد. برای مدت بیش از ١٥ سال است که رندی به مردم کمک می کند تا محدودیت باورها و عقاید خود را از بین برده و آنها را تبدیل به باورهایی عمیق و قدرتمند کنند تا به آرزوهای خود دست یابند

تجربیات سازنده رندی گیج  در مورد غلبه بر فقر ، ترس و عدم اعتماد به نفس به شما کمک می کند تا قدرت حقیقی ذهن خود را در جذب و نگهداری موفقیت در زندگی تان درک کرده و آن را آشکار سازید .داستان زندگی رندی(داستان ترقی از سلول زندان در نوجوانی تا تبدیل شدن به یک مولتی میلیونر خود ساخته) الهام بخش زندگی میلیون ها انسان در سراسر جهان است.

"رندي گيج" را مسيح ميليونر مي خوانند زيرا او معتقد است كه فقير بودن يك گناه است و شما به دنيا آمده ايد تا ثروتمند باشيد. "رندي گيج" به سرتاسر دنيا سفر كرده تا مردم را در ساختن رؤياهايشان ياري رساند. داستان منحصر به فرد او ٬ تبديل شدن از حداقل دستمزد يك ظرفشور ساده به يك مولتي ميليونر ، بلاشك او را در تقسيم اين مفاهيم ٬ واجد شرايط مي نمايد.

رندی گیج حامي خستگي ناپذير در صنعت نت ورك ماركتينگ مي باشد(بازاریابی شبکه ای). قطعاٌ او آخرين پديده در سيستم سرمايه گذاري آزادي كه در آن هر شخص قادر خواهد بود يك ثروت عظيمي را رقم زند، نخواهد بود. شما بايد درك نماييد كه چرا رهبران صنعت نت ورك ماركتينگ به او لقب پاشنه آهنين ٬ ناپلئون زمان و استاد كبير كاميابي را داده اند. در اين سري آموزشهاي فوق العاده او قصد دارد تا قدرت عظيم شما را در ساخت يك شبكه وسيع و دائماً در حال رشد بيان كند. خواندن اين كتاب به تمام دوستاني كه در پي كسب آزادي مالي هستند توصيه ميشود.

بيش از 15 سال است كه رندي گيج به مردم كمك مي‌كند كه باورهاي محدودكننده‌ خود را تغيير داده و به رؤياهاي خود دست يابند. داستان زندگي "از فرش تا عرش" او، از دوران زندان رفتنش تا امروز كه ميليونري خودساخته تبديل شده‌است، الهام‌بخش انسانهاي بسياري در سراسر جهان بوده‌است..."

 

  کتاب های صوتی  رندی گیج تولید و منتشر شده توسط شادن پژواک

کتاب صوتی 37 راز توانگری - رندی گیج

کتاب صوتی ذهن توانگر - رندی گیج

کتاب صوتی 7 قانون معنوی توانگری - رندی گیج

کتاب صوتی در طلب توانگری - رندی گیج

                                          رندی گیج

اشتراک گذاری:

پیامها