رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


66196080 (021) , info[at]rasabook[dot]com

0
انتشار کتابخانه صوتی همراه  رسابوک

انتشار کتابخانه صوتی همراه رسابوک

انتشار کتابخانه صوتی همراه  رسابوک

کتابخانه صوتی همراه رسا بوک با هدف ارتقاء سرانه مطالعه، ترویج فرهنگ مطالعه و معرفی بهترین کتاب ها برای سنین مختلف توسط شرکت شادن پژواک؛ناشر کتاب های صوتی منتشرشد.

کتاب های صوتی این کتابخانه توسط یک یا چند گوینده مطرح در کشور خوانده می‌شود و در استدیو مجهز این شرکت بصورت فایل صوتی ضبط شده ودارای مجوز از ئزارت ارشاد می باشند.

 کتاب صوتی در ابتدا با هدف نیاز نابینایان ارایه شده اما با گذر زمان و پیشرفت فن آوری و گرفتاری های زندگی، ترویج این کتاب ها می تواند نقش بسیار ارزنده ای در بالابردن رشد ذهنی و فکری جامعه بشری داشته باشد.

کتابخانه‌ صوتی رسابوک با معرفی بیش از 100 عنوان کتاب صوتی ، ابزار بسیار کارآمدی است که می‌کوشد با فراهم ساختن فرصت‌ ها زمینه را برای آموزش و بهبود مهارت‌ های یادگیری و اجتماعی علاقه‌ مندانی که به هر دلیلی امکان خواندن کتاب‌های مورد علاقه‌ خود را ندارند بوجود آورد و به شکل‌گیری آینده ‌ای روشن‌تر کمک کند.

برنامه موبایل رسابوک در دو سیستم عامل اندروید و ios برای بهره مندی مطلوب تر از خدمات وبسایت طراحی شده است، جستجو و مشاهده لیست کتابهای صوتی، امکان خرید و اضافه کردن کتابهای صوتی به کتابخانه شخصی، امکان دسترسی به کتابهای خریداری شده، پخش کننده مرکزی، و سایر امکانات شامل درباره شرکت، ارتباط با شرکت، نظرات و پیشنهادات و ... از امکانات برنامه موبایل رسا بوک می باشد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.rasabook.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 66196080 تماس حاصل فرمایند.

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها