رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


انتشار کتابخانه صوتی همراه  رسابوک

انتشار کتابخانه صوتی همراه رسابوک

انتشار کتابخانه صوتی همراه  رسابوک

کتابخانه صوتی همراه رسا بوک با هدف ارتقاء سرانه مطالعه، ترویج فرهنگ مطالعه و معرفی بهترین کتاب ها برای سنین مختلف توسط شرکت شادن پژواک؛ناشر کتاب های صوتی منتشرشد.

کتاب های صوتی این کتابخانه توسط یک یا چند گوینده مطرح در کشور خوانده می‌شود و در استدیو مجهز این شرکت بصورت فایل صوتی ضبط شده ودارای مجوز از ئزارت ارشاد می باشند.

 کتاب صوتی در ابتدا با هدف نیاز نابینایان ارایه شده اما با گذر زمان و پیشرفت فن آوری و گرفتاری های زندگی، ترویج این کتاب ها می تواند نقش بسیار ارزنده ای در بالابردن رشد ذهنی و فکری جامعه بشری داشته باشد.

کتابخانه‌ صوتی رسابوک با معرفی بیش از 100 عنوان کتاب صوتی ، ابزار بسیار کارآمدی است که می‌کوشد با فراهم ساختن فرصت‌ ها زمینه را برای آموزش و بهبود مهارت‌ های یادگیری و اجتماعی علاقه‌ مندانی که به هر دلیلی امکان خواندن کتاب‌های مورد علاقه‌ خود را ندارند بوجود آورد و به شکل‌گیری آینده ‌ای روشن‌تر کمک کند.

برنامه موبایل رسابوک در دو سیستم عامل اندروید و ios برای بهره مندی مطلوب تر از خدمات وبسایت طراحی شده است، جستجو و مشاهده لیست کتابهای صوتی، امکان خرید و اضافه کردن کتابهای صوتی به کتابخانه شخصی، امکان دسترسی به کتابهای خریداری شده، پخش کننده مرکزی، و سایر امکانات شامل درباره شرکت، ارتباط با شرکت، نظرات و پیشنهادات و ... از امکانات برنامه موبایل رسا بوک می باشد.

گفتنی است علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.rasabook.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 66196080 تماس حاصل فرمایند.

 

 

اشتراک گذاری:

پیامها