رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


جان کابات زین (Jon Kabat-Zinn)

جان کابات زین (Jon Kabat-Zinn)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


جان کابات زین (Jon Kabat-Zinn) 

 

جان کاباتزین (Jon Kabat-Zinn) متولد 5 ژوئن 1944 شهر نیویورک ایالات متحره امریکا می باشد.او استاد پزشکی دانشگاه و مرکز کاهش میل جنسی در پزشکی، بهداشت، و جامعه دانشکده پزشکی دانشگاه ماساچوست است.

 

دکتر كابات زین دانشجوی معلمان بودایی مانند Thich Nhat Hanh و Zen Master Seung Sahn و عضو بنیانگذار کمبریج Zen Center بود. تمرین او از یوگا و مطالعات با معلمان بودایی، او را به ادغام تعالیم خود با یافته های علمی هدایت کرد. او یادآوری می کند که می تواند مردم را در مقابله با استرس، اضطراب، درد و بیماری کمک کند. برنامه کاهش استرس ایجاد شده توسط او ، کاهش استرس مبتنی بر ذهنیت (MBSR)، توسط مراکز پزشکی، بیمارستان ها و سازمان های نگهداری بهداشت ارائه شده است.

 

کاباتزین در سال 1964 از کالج هارفورد فارغ التحصیل شد و برای تحصیل دکترا تحصیل کرد. در زیست شناسی مولکولی در سال 1971 از MIT، جایی که او تحت مطالعه سالوادور لوریا، برنده جایزه نوبل در پزشکی بود.

 

او عضو هیئت مدیره موسسه ذهن و زندگی است، گروهی که گفت و گو بین دالایی لاما و دانشمندان غربی را سازماندهی می کند.

کتاب معروف و پرفروش شناخته شده کابات زین " کتاب هرجا روید مقصد همانجاست "  (Wherever You Go, There You Are) می باشد.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان کتاب های دکتر جان کابات زین  را ترجمه و به کتاب صوتی با دوبله فارسی و کتاب الکرونیک PDF و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید عناوین دکتر جان کابان زین را از سایت www.rasabook.com  دانلود کنید.

 

        

 

سایر آثار جان کابات زین (Jon Kabat-Zinn)

حالت نمایش