رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک به شغل دلخواهتان برسید - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک به شغل دلخواهتان برسید - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1758

توضیحات

کتاب الکترونیک به شغل دلخواهتان برسید - برایان تریسی

 

21 روش برای اینکه به شغل دلخواهتان برسید

 

ما در بهترين دوران تاريخ بشري زندگي مي كنيم. هیچ زمانی بيشتر از امروز براي افراد شايسته فرصت و موفقيت نبوده است. سرعت ايجاد كسب و كارهاي جديد به بيشتر از يك ميليون شركت در سال رسيده است. در هر صنعت ميليون ها شغل جديد در حل اضافه شدن است. در همه جا كارفرماها به دنبال افراد شايسته و مسئول مي گردند تا به آنها كمك كنند تا كسب و كارشان را رشد بدهند. 

 

نرخ بیکاری نسبت به گذشته بسیار کم است، و همه ی صاحبان شرکتها به دنبال افرادی توانا و وفادار می گردند تا به رشد تجارتشان کمک کنند. امروزه تنها محدودیتی که در موفقیت شغلی وجود دارد، توانايي جذب و نگه داشتن افراد خوبي مثل شما است. امروزه افراد بيشتري به علت عالي انجام دادن كارشان و گرفتن دستمزدي بسيار بيشتر از قبل، به استقلال مالي مي رسند.

 

كار شما اين است كه تمام و كمال در اقتصاد جديد سهيم باشيد و با به دست آوردن و حفظ يك شغل عالي و بعد جلو رفتن و بالا رفتن در حرفه تان تا پایان زندگي كاريتان، قابليت هايي را كه داريد به طور كامل محقق سازید. 

 

 

 978-622-95414-6-3     شماره شابک

کتاب صوتی به شغل دلخواهتان برسید - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

 

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام