رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک آشنایی و ازدواج با زن دلخواهتان - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک آشنایی و ازدواج با زن دلخواهتان - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 2026

توضیحات

کتاب الکترونیک آشنایی و ازدواج با زن دلخواهتان

 

برایان تریسی

 

21 روش عالی برای آشنایی و ازدواج با زن دلخواهتان

 

شگفت انگیز است که چه تعداد از مردان زندگی شان را طی می کنند بدون اینکه نظر مشخصی در مورد خصوصیاتی که می خواهند یک زن داشته باشد، داشته باشند. و بعد دائما متحیر و مآیوس هستند که چرا روابط شان خوب از آب درنمی آید!همین مردان هیچگاه به ذهن شان خطور نمی کند که بدون نقشه به کشوری ناشناخته سفر کنند یا بدون لیست خریدبه سوپری بروند، اما در بزرگ ترین حادثه ی زندگی خود، که پیدا کردن همسر دلخواه شان است، با مبهم ترین نظر درمورد ویژگیظاهری همسر آینده شان، وقتی بلاخره با او آشنا می شوند، رهسپار می شوند. این کار قطعا برای شما مناسب نیست. 

 

احتمالاً اولین و مهم ترین قدمی که در راه آشنایی و ازدواج با زن دلخواه تان برمی دارید، این است که قلم و کاغذ بر دارید و تک تک ویژگی هایی را که می خواهید در زن ایده آل تان وجود داشته باشد، یادداشت می کنید. این همان کاری است که من شش ماه قبل از ملاقات با همسرم انجام دادم و وقتی با او آشنا شدم، تقریبا در تمام جزئیات با ویژگی های مورد نظر من مطابقت داشت. اگر از این روش استفاده کنید، قدرت شگفت انگیز آن را خواهید دید. 

 

 

 978-622-95414-5-6    شماره شابک

کتاب صوتی ازدواج با زن دلخواهتان - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام