رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1785

توضیحات

کتاب الکترونیک

بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید - برایان تریسی

 

21 روش عالی برای اینکه حقوق بیشتر بگیرید و زودتر ترقی کنید

 

3% برتر آمریکایی ها خودشان را دارای شغل آزاد می دانند، مهم نیست که کجا کار می کنند یا چه کسی چک حقوقی شان را امضا می کند. این نگرش داشتن شغل آزاد به آن ها کمک می کند که برای شرکت شان ارزشمند تر شوند و در نتیجه بیشتر حقوق بگیرند و سریع تر ترقی کنند.

 

از همین حالا خودتان را به چشم رئیس شرکت با یک کارمند یعنی خودتان ببینید. خودتان را مسئول فروش یک محصول یعنی خدمات خودتان، در بازار رقابتی بدانید. 

 

خودتان را به عنوان مشاور یا نماینده شرکتتان بدانید که مقدار پرداختی تعیین شده روزانه خودتان را توجیه می کنید.  سپس شروع به اجرای 21 ایده عالی کنید که تمام افراد تندرو برای بیشتر حقوق گرفتن و سریع ترقی کردن، استفاده می کنند. آن ها اینجا هستند. 

 

978-622-95406-4-0   شماره شابک

 

کتاب صوتی بیشتر حقوق بگیرید و زودتر ترقی کنید - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام