رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک راز میلیونر های خودساخته - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک راز میلیونر های خودساخته - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1792

توضیحات

کتاب الکترونیک راز میلیونر های خودساخته

 

برایان تریسی

 

21 راز میلیونرهای خودساخته

 

یک خبر خوب! حقیقتاً همه ی این افراد با هیچ شروع کرده اند.

 

بیش از 90% کلیه افراد موفق امروز، در آغاز فقیر یا تقریباً فقیر بوده اند. هر میلیونر خودساخته به طور متوسط 2/3 (سه و دو دهم) بار ورشکست یا تقریباً ورشکست شده است. اکثر افراد ثروتمند بارها با شکست مواجه شده اند تا اینکه نهایتاً از فرصت مناسب استفاده کرده اند و آن را به موفقیت مالی تبدیل نموده اند. و آنچه را که صدها، هزار و بلکه میلیون ها نفر توانسته اند انجام دهند، شما هم می توانید. 

 

قانون حاکم بر سرنوشت انسان قانون علت ومعلول است که ساده و در عین حال خیلی قدرتمند است. این قانون می گوید که هر علتی به وجود آورنده معلول یا اثر خاصی است. به عبارت دیگر هر عملی، عکس العملی دارد. طبق این قانون، موفقیت اتفاقی نیست. موفقیت مالی نتیجه ی انجام مکرر اعمالی مشخص است تا اینکه نتیجه مورد نظر به دست آید. 

 

 978-622-6558-04-4    شماره شابک

کتاب صوتی راز میلیونر های خودساخته  - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام