رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک همیشه عاشق بمانید - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک همیشه عاشق بمانید - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 2083

توضیحات

 کتاب الکترونیک همیشه عاشق بمانید - برایان تریسی

 

 21 روش عالی برای اینکه همیشه عاشق بمانید

 

برای اینکه بتوانید واقعاً در رابطه تان شاد باشید باید با تمام قلب و وجودتان به این رابطه تعهد کامل داشته باشید. داشتن تعهد کامل یکی از بزرگترین نقاط تحول در زندگی یک فرد بالغ و در هر رابطه ای است. شما باید تصمیم واضح، روشن وصد در صدی بگیرید که این فرد برای شما ساخته شده است و شما با تمام وجود تلاش خود را برای موفقیت این رابطه، انجام خواهید داد.

 

وقتی شما تعهد کامل می بندید، هیچ گاه به جدایی یا رفتن به راه خود فکر نخواهید کرد. رفتن اصلاً گزینه ای برای شما نخواهد بود. شما تعهد کامل می بندید که با تمام قلب در این رابطه باشید. 

 

اگر نمی توانید به رابطه ای تعهد کامل داشته باشید شاید بهتر است از اول وارد آن رابطه نشوید. شما می توانید با تست بهترین دوست، سطح تعهدتان را اندازه بگیرید. این یعنی طرف مقابلتان باید بهترین دوستتان باشد. هیچ کس دیگری نباید در دنیا باشد که شما با آنها رابطه ای صادقانه تر، روراست تر و پر اعتمادتر از این فرد داشته باشید.

 

 

978-622-95406-2-6   شماره شابک 

 

کتاب صوتی همیشه عاشق بمانید - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام