رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - تکنیک ها و راهبردهای مذاکره - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک مدیر کارآمد - تکنیک ها و راهبردهای مذاکره - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1707

توضیحات

کتاب الکترونیک مذاکره - برایان تریسی

 

مدیر کارآمد - تکنیک ها و راهبردهای مذاکره

 

در واقع همه، چیزهای یکسانی را با اولویت بندی متفاوت می خواهند.  آنها امنیت می خواهند، راحتی می خواهند، اوقات فراغت می خواهند، عشق می خواهند، احترام می خواهند و احساس رضایت می خواهند. ما مذاکره را از کودکی آغاز می‌کنیم. در حقیقت حتی بچه های کوچک_ من یک پسر یک ساله دارم_ حتی بچه های کوچک می دانند  که در آغوش گرفتن و مهربانی راهی است که آنها با والدین و دیگر افراد مذاکره می کنند.

 

در حقیقت مذاکره کردن یا نکردن، مصالحه و سعی در کنار هم آوردن علایق متضاد، بخشِ ضروریِ زندگیِ انسان است. شما و من انسان‌های متفاوتی هستیم. هر انسانی به چیزهای متفاوت را به راههای متفاوت ارزش می دهد. همه‌ی ارزش ها نسبی هستند. وقتی که می‌گوییم "ارزیابی نسبی"  به این معنی است که تنها دلیلی که ما داد وستد می کنیم این است که شما چیزی دارید که من آن را بیشتر می خواهم و من چیزی دارم که شما آن را بیشتر می خواهید و در نتیجه سعی می کنیم راه رضایت بخشی بیابیم تا منافع متفاوتمان را سازگار، تعدیل و مرتب کنیم. 

 

اجازه دهید راجع به مذاکره صحبت کنیم. بیایید درباره ی 21 کلید مذاکره صحبت کنیم. نکته ی کلیدی این است که مذاکره یک مهارت است و شما می توانید این مهارت را بیاموزید. می‌توانید در این زمینه  بهتر شوید. هر چقدر در این زمینه بیشتر تلاش کنید، این فرایند را بهتر درک می کنید و بعد هر چقدر که بیشتر در مورد آن فکر کنید، بهتر می شوید و هر اندازه مذاکره‌کننده‌ی بهتری باشید، شادتر خواهید شد، اعتماد به نفس تان بیشتر خواهد شد، بیشتر به خودتان متکی خواهید شد، با کنترل بیشتر روی سرنوشتتان، به درجه ای خواهید رسید که می توانید برای بهترین منافع تان مذاکره داشته باشید. 

 

978-622-6558-08-2     شماره شابک

کتاب صوتی مذاکره  - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام