رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک درآمد میلیونی - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک درآمد میلیونی - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1650

توضیحات

کتاب الکترونیک درآمد میلیونی - برایان تریسی

 

من زندگی خودم را با فقر شروع کردم. هیچ پولی نداشتم. از دبیرستان فارغ التحصیل نشدم. برای چندین سال به کارهای کارگری مشغول بودم. در طول این مدت چندین بار از کمک های دولت و بیمه ی بیکاری استفاده کردم.

 

 من در اتومبیلم زندگی می کردم. بعضی از اوقات می گویم: یک فرد بی خانه مان بودم قبل از اینکه یک آدم محترمی باشم. سپس بعد از مدت ها کارگری کردن به شغل فروشندگی مشغول شدم. آن هم فروشندگی فقط با پورسانت، چون کار کارگری، دیگر گیرم نیامد. و با فروش پورسانتی فقط سرگردان به دور خودم می چرخیدم، تقلا می کردم و دست و پا می زدم.

 

من تا بی خانه مانی فقط به اندازه یک فروش فاصله داشتم. چون اگر فروشی نمی کردم، چیزی دریافت نمی کردم و پولی نداشتم تا به صاحبخانه بدهم آنوقت او تمام اثاثیه من را در بیرون از درب خانه می گذاشت و من جایی برای ماندن نداشتم. پس من می دانم که کسی که می خواهد از صفر شروع کند چه حال و وضعی دارد. 

 

 کتاب ها و مقاله هایی تهیه می کنید، آموزش می بینید، با دیگر افراد کار می کنید، چگونه تمرین کنید، بسط دهید، بدوید، فاصله تان را گسترش دهید و غیره. یاد می گیرید غذاهای خوب بخورید، نوشیدنی های خوب و غیره. 

 

در واقع دو ماراتن مهارتی است که می توانید یاد بگیرید.تایپ با ماشین نویس مهارتی است که می توانی یاد بگیرید. میلیونر شدن نیز مهارتی است که می توانید یاد بگیرید.  

 

978-622-95406-9-5    شماره شابک

 

کتاب صوتی درآمد میلیونی - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام