رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1524

توضیحات

کتاب الکترونیک

افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید

 

برایان تریسی 

 

21 روش عالی برای اینکه افراد مناسب را استخدام کنید و آنها را نگه دارید

 

عامل مهم محدوديت دررشد و موفقیت در كسب و كارشما يا هر كسب و كار دیگري، توانايي تان در جذب و نگه داشتن افراد عالي است تا بتوانند كمك تان كنند كسب و كار را پيش ببريد. همه ي نیازهای ديگر را مي توانید از جاي ديگر هم كسب کنید. مي توانيد تمام سرمايه، ملك، اسباب و اثاثيه، تجهيزات توليد و پخش، بسته بندي و ابزار بازاريابي مورد نيازتان را تهيه كنيد.

 

اما آنچه كه همه چيز را به حركت در مي آورد افرادي هستند که در پشت اين امكانات قرار دارند و هرگز به اندازه ي امروز با كمبود افراد شايسته رو به رو نبوده ايم. كارفرمايان امروز بايد يك تغيير عمده در الگوي ذهني شان ايجاد كنند.

 

بايد از روزهاي قديم كه افراد زيادي که برای کسب و کار مهارت داشتند را به روزهاي جديد، كه تقريبا هيچ فرد مناسبی نيست، تغيير جهت بدهيم. در اين تغيير جهت بايد توجه مان را به استخدام و نگه داشتن افراد درست معطوف كنيم و به عنوان وظيفه ي اصلي مديريت روي اين موضوع متمركز شويم.

 

شاید اين مهم ترين چيزي باشد كه ياد مي گيريم. خود من طي سال ها 22 كسب و كار مختلف را راه اندازي، ايجاد، مديريت و سودآور كرده ام. به صدها شركت مشاوره داده ام وبه صدها وهزارها مدير و رييس، مهارت هاي کلیدیِ گرفتن و نگه داشتن افراد مناسب را آموزش داده ام. در اين كتاب 21 ایده از عالي ترين ايده هايي كه ممکن است بیاموزید را با شما در میان می گذارم تا كمكتان كند در گرفتن و نگه داشتن افرادي كه براي موفقيت كسب و كارتان نياز داريد بسيار بهتر بشويد. پس اجازه دهید شروع کنیم. 

 

978-622-95406-7-1    شماره شابک

 

کتاب صوتی افراد مناسب را استخدام کنید - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

 

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام