رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 2144

توضیحات

کتاب الکترونیک ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

 

21 روش عالی برای ساختن کسب و کار پرسود 

 

می دانیم که بین عملکرد یک شرکت و سودآوری رابطه ی علت و معلولی برقرار است. اگر شما نیزهمان کارهایی را بکنید که شرکت های پرسود انجام می دهند، به زودی سودی که شرکتهای پر سود می کنند را دریافت خواهید کرد. به بیان دیگر، سودآوری قابل پیش بینی است، به شرطی که بفهمید چرا و چگونه این سودآوری در کسب و کار یا صنعت تان اتفاق می افتد.

 

شاید مهم ترین عامل تعیین کننده در سوددهی یک شرکت، نحوه ی تفکر مدیر و رهبر آن شرکت باشد. در شرکت های پرسود، افراد در رده ی بالا، هرروز در تمام مدت روی عملکرد، کسب نتایج و سوددهی متمرکز هستند.

 

طبق بررسی مؤسسه ی مدیریت، مهم ترین خصوصیتی که یک مدیر می تواند در خودش ایجاد کند، انعطاف پذیری است. دردوران های پرتلاطم و تغییرات سریع مثل امروز، توانایی شما برای اینکه سریع و انعطاف پذیر بمانید، برای بقا و موفقیت کسب و کارتان کاملا ضروری است.

 

بهترین ابزار فکری برای انعطاف پذیری دائمی، چیزی است که من نامش را تفکر بر مبنای صفر گذاشته ام. لازمه اش این است که دائماً این سؤال را از خودتان بپرسید: "در کارهایی که امروز در کسب و کارم انجام می دهم، آیا کاری هست که با دانستن چیزهایی که حالا می دانم (اگر امروز دوباره می خواستم انجام دهم) اصلاً شروعش نمی کردم؟

 

 

 978-622-95406-6-4  شماره شابک 

کتاب صوتی ساختن کسب و کار پرسود - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام