رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک چگونه 2ساعت وقت اضافه داشته باشیم - برایان تریسی

۳,۰۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک چگونه 2ساعت وقت اضافه داشته باشیم - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 1512

توضیحات

کتاب الکترونیک چگونه 2ساعت وقت اضافه داشته باشیم

 

برایان تریسی

 

و حالا اکثر افراد می گویند کارهایی که بقیه در یک هفته انجام می دهند را می توانند طی یک روز انجام دهند. اتفاقاً بدون اینکه تنش یا فشار خاصی ایجاد کنم این کار را انجام می دهم. می توانم یه عالمه کار بکنم چون تکنیک های اولیه خاصی را مکرراً دنبال می کنم.

 

حالا اگر مدیریت زمان کلید داشته باشد، آن کلید چیزی است که من آنرا 4 «د» می‏نامم: روشتان برای مدیریت زمان باید رویکرد وسیعی در سبک زندگی تان باشد و با گرامی داشتن زندگیتان آغاز می شود، با گفتن اینکه زندگی من چیز با ارزش ومهمی است وهردقیقه وساعت آن برای من ارزشمند است و اینکه قصد دارم از هر لحظه آن به درستی استفاده کنم. مدیریت زمانی یک مهارت است.

 

مجموعه ای از تکنیکهاست. همانند تایپ کردن با دستگاه تایپ است، مانند دوچرخه سواری و ورزش کردن، با تمرین زیاد می توانید این مهارت را یاد بگیرید. به چهار«د» نیازدارد 

 

978-622-95414-1-8   شماره شابک

 

 

کتاب صوتی چگونه در روز 2 ساعت وقت اضافه داشته باشیم - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام