رسابوک، فروشگاه کتاب صوتی | دانلود کتابخانه صوتی اندروید


کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتاب الکترونیک قورباغه ات را قورت بده - برایان تریسی

۳,۵۰۰ تومان

خرید

کتاب الکترونیک قورباغه ات را قورت بده - برایان تریسی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
برایان تریسی (Brian Tracy) شادن پژواک 0 2 - 0 از 0 رای 2487

توضیحات

کتاب الکترونیک قورباغه ات را قورت بده - برایان تریسی

 

21 روش عالی برای مبارزه با تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر 

 

هروقت با ايده خوبي مواجه شده ام آن را در زندگي خصوصي و شغلي خودم امتحان كرده ام و اگر نتيجه بخش بوده است آن را در گفته ها و سمينارهايم مورد استفاده قرار داده و به ديگران آموزش داده ام. 

 

گاليله مي گويد:"شما نمي توانيد به يك نفر چيزي را كه خودش از قبل نمي داند ياد بدهيد. فقط مي توانيد او را از آنچه مي داند با خبر و آگاه كنيد"

 

مطالبي كه در اين كتاب مطرح مي شود بسته به ميزان دانش و تجربه شما برايتان آشنا به نظر خواهند آمد. اين برنامه، مطالب مورد نظر را به سطح بالاتري از آگاهي شما منتقل خواهد كرد. با ياد گرفتن اين روش ها و تكنيك ها و به كارگيري مداوم آنها تا جايي كه تبديل به عادت شوند مي توانيد جريان زندگي خود را به نحو بسيار مثبتی تغيير دهيد. 

 

978-622-95414-7-0    شماره شابک

 

کتاب صوتی قورباغه ات را قورت بده - برایان تریسی

ترجمه و انتشار توسط شادن پژواک

    

نویسنده :

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی (Brian Tracy)

با دنبال کردن این نویسنده در صورت اضافه شدن کتاب جدید یا تخفیف به شما اطلاع داده می شود.

بیوگرافی:


برایان تریسی (Brian Tracy)

 

برایان تریسی (به انگلیسی: Brian Tracy) (زادهٔ ۱۹۴۴ در شارلوت‌تاون کانادا) از نویسندگان کتابهای خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب و کار است.

 

حرفه

 برایان تریسی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برایان تریسی اینترنشنال است. او این شرکت را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد. این شرکت به ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت می‌پردازد.

 

پیش از تاسیس شرکت خود، براون به عنوان مدیر عامل شرکت توسعه توسعه داده شد. او در فروش و بازاریابی، سرمایه گذاری، توسعه املاک و مستغلات، مشاوره در زمینه واردات، توزیع و مدیریت، مشغول فعالیت بوده است. او در بیش از 107 کشور در شش قاره سفر کرده است. در حال حاضر او به عنوان رئیس سه شرکت مشغول به کار است که مقر آن در ساحل سولانا، کالیفرنیا است.او فروش، مدیریت زمان، توسعه شخصی و رهبری را آموزش می دهد. او نویسندهی حدود 70 کتاب است. 

 او تاکنون ده‌ها کتاب نگاشته است. آثار او بدون اجازه یکی از پایه‌های اصلی بازاریابی شبکه‌ای در ایران است. او ۴ بار به ایران سفر کرده و در مرکز همایش‌های صدا و سیما به سخنرانی پرداخته است.

 

شرکت شادن پژواک با در نظر گرفتن نیاز مشتریان ویدئوهای برایان تریسی را به صورت دوبله فارسی و با نهایت کیفیت تولید و در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

شما می توانید تمامی عناوین  برایان تریسی را از سایت www.rasabook.com  دریافت کنید.

 

        

محصولات مشابه

ارسال پیام