کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه سرعت اعتماد - استفان ام. کاوی

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه سرعت اعتماد - استفان ام. کاوی

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

نویسنده مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
استفان ام. کاوی مریم تیموری شادن پژواک 45 0 - 0 از 0 رای 31

توضیحات

سرعت اعتماد 

استفان ام. کاوی 

آنچه همه چیز را تغییر می‌دهد

«اعتماد در 356 روز سال به صورت 24 ساعته بر روی ما تاثیر می‌گذارد. روی تمامی روابط، معاشرت‌ها، پروژه‌های کاری، ریسک‌های کاری، و هر اقدامی که ما در آن نقش داریم تاثیر می‌گذارد و بسترساز آنها می‌شود. اعتماد، یک دارایی واقع‌بینانه، قابل لمس، کاربردی است که می‌توانید آن را به وجود آورید.

اعتماد، فقط نوعی احساس سطحی و یا چیزی که صرفا داشتن آن مناسب باشد نیست. بلکه اعتماد نوعی داراییِ تجاریِ مستحکم است که می‍‌تواند حامل ارزش تجاری قابل سنجش باشد. وقتی میزانِ اعتماد بالا باشد، سرعت‌عمل افزایش و هزینه‌ها کاهش می‌یابند.

اعتماد به خود از توانایی‌های شما و ظرفیت‌تان برای تنظیم و رسیدن به اهداف و پایبندی به تعهدات نشات می‌گیرد. اگر گفته‌های خود را عملی کنید، آن وقت است که نسبت به اعمال خود احساس خوبی خواهید داشت. سپس آن احساس رضایت درونی و ثبات قدم، شما را شایسته‌ی اعتماد دیگران می‌سازد.

قبل از اینکه ایجاد اعتماد در بین دیگران ممکن شود، باید اول به خودتان اعتماد کنید. اعتماد  مسیری «از داخل به خارج» است. برای اینکه در میان افراد جامعه مقبولیت پیدا کنید، باید ابتدا زیربنایی درونی داشته باشید که احساس خوبی به شما بدهد.

اعتماد چیزی است که می‌توانید آن را تغییر و افزایش دهید. در واقع شما می‌توانید در خلق کردن آن خبره شوید.

ارسال پیام