کتاب صوتی، رسابوک، کتابخانه صوتی و تصویری، کتابچه اصول- ری دالیو

۲,۰۰۰ تومان

خرید

کتابچه اصول- ری دالیو

دانلود بخشی از کتاب الکترونیک

مشخصات

مترجم ناشر تعداد صفحه حجم فایل موضوع امتیاز بازدید
هنگامه خدابنده شادن پژواک 79 0 - 0 از 0 رای 550

توضیحات

اصول - ری دالیو 

ماجرای زندگی شخصی و حرفه‌ای 

کارآفرینان بسیار موفق غالبا متفکرانی مستقل هستند و به سادگی دست از اهدافشان نمی‌کشند، صرف نظر از اینکه این اهداف ممکن است تا چه اندازه از نظر دیگران جاه‌طلبانه باشد. قطعا این مسئله در مورد رِی دالیُو، نویسنده کتاب اصول، به عنوان یکی از موفق‌ترین فعالان عرصه کسب و کار و از چهره‌های فهرست 100 ثروتمند جهان هم صادق است. 

او در مدت چهل سال، به صورت خودآگاهانه و نظام‌مند، ذهنیتی بسیار تاثیرگذار را در زندگی شخصی‌اش پرورش داده است. در امتداد مسیر، او با استفاده از همان اصول مورد اشاره، بریج‌واتِر را شکل داد که یک شرکت صندوق تامینی چند میلیارد دلاری است. 

"اصول، حقایق بنیادینی هستند که به عنوان پایه‌هایی برای رفتار عمل می‌کنند و آنچه را شما از زندگی خواستارش هستید برایتان به ارمغان می‌آورند". 

در زندگی اتفاقات یکسان بارها و بارها به وقوع می‌پیوندد. اگر بتوانید راه ارتقا دادن تفکر خود را یاد بگیرید، و الگوهای پنهان در رویدادهای زندگی خود را دیده و آنها را بدل به اصولی شخصی برای خود نمایید، درنهایت چارچوبی آماده برای مواجهه با تمام مسائل در اختیار دارید.

 به این ترتیب، شما به شکلی نظام‌مند، دیگر نیازی به حدس و گمان ندارید و تصمیماتی که می‌گیرید مدام بهتر می‌شود. 

موفقیت تنها می‌تواند از برخوردِ درست با واقعیت و یادگیری از شکست‌ها، پدید بیاید. شکست هرگز نباید به عنوان توهینی شخصی دیده شود، بلکه به جایش، باید آن را ابزاری مفید برای ارتقای روش‌شناسی خود و بهتر کردن مهارت‌های فردی دید. شکست خوردن دردناک است، اما می‌توان با استفاده از شکست‌ها حلقه‌های بازخوردی را برای یادگیری سریع شکل داد.

 آنگاه می‌شود این شکست‌ها را هر چه بیشتر واکاوی کرد تا بدنبال خِرَد گشت که باعث تقویت شناخت شما از تمام پیچیدگی‌های واقعیت می‌شود.

اگر می‌خواهید بهتر تقلا کنید، بهتر است از اشتباهاتتان یاد بگیرید، در عین حال از اهدافتان یا از خودتان دست نکشید.

ارسال پیام